ספין או שיש עתיד לש"ס בקואליציה • שמועות על כך שרוה"מ נפגש עם אלי ישי או עם מרן הגר"ע יוסף • ומה אומר הבוקר אלי ישי בסטטוס שלו בפייסבוק?

אמש החלה חרושת של שמועות בנושא האפשרות למהפך של הרגע האחרון, ושילובה של ש"ס בקואליציה במקום "יש עתיד", לאחר שהאחרונה מתעקשת על כל דרישותיה ומסרבת לוותר על כיסא שר החינוך, או ועדת הכספים, ועוד חצאי כסאות.

ארבעה ימים לפני תום המועד שבו אמור נתניהו להציג את ממשלתו, וכשבוע לפני בואו של נשיא ארה"ב, הלחץ של נתניהו רב, ולכן ישנו אכן סיכוי כי הוא ינסה להחזיר את ש"ס לשולחן המו"מ, אולם כרגע ראשיה מעדיפים שלא להיכנס לנושא.

סדקים נוספים נראים בברית בין בנט ללפיד, כאשר שניהם מתעקשים על ראשות ועדת הכספים. ונראה כי למרות כל ההתחייבויות, בנט יסכים להשאר בקואליציה גם בלי לפיד, אחרי שהפך לסחטן, המשתמש בפוליטיקה ישנה.

שמועות על פגישת מרן הגר"ע יוסף עם נתניהו אמש, הוכחשו באופן מוחלט על ידי מנהיגי ש"ס, והתברר כי זהו עוד ספין, או שמועה לא מבוססת שהפכה ל'סקופ'.

הבוקר כתב אלי ישי בסטטוס שלו בפייסבוק: "יש עתיד" מוכיחים שאין כל קשר בין העלאת אחוז החסימה ליכולת הסחטנות הפוליטית. – אם צעדה השני, לאחר החרמת הציבור המסורתי, של מפלגת "יש עתיד", הוא להוות דוגמא ומודל לסחטנות פוליטית מה היא, אני חושש לדעת מה יהיו המשך צעדיה הפוליטיים. ליבי יוצא לרה"מ אשר צפוי, בשנתיים הקרובות, להתנהל כשבוי למלא גחמותיהם של "יש עתיד" ו"הבית היהודי". אך בעיקר לציבור הישראלי שהובטחה לו פוליטיקה חדשה, שמסתברת בסופו של יום כפוליטיקה ישנה על כל חולאיה. מעניין מה היה קורה ונכתב אם ש"ס הייתה מתנהלת פרומיל מהתנהלות "יש עתיד" בכל הקשור למו"מ הקואליציוני ובכלל

אין ספק שהימים הקרובים יהיו מלאים בהתפתחויות ותהפוכות, ומסתבר שהכל עוד פתוח.

 

דף הפייסבוק של אלי ישי

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יש מצב שהכל רק כדי ללחוץ על לפיד ובנט
    תיזהרו לא ליפול בפח
    חג כשר ושמח!!!!!!!!!!!!!!

    אבי הכוכב |
    הגב