ספירולינה: הדרך שלכם למזון מאוזן

תזונה נכונה ואורח חיים בריא הפכו בשנים האחרונות לדרך החיים של אנשים רבים ברחבים העולם בכלל וברחבי ישראל בפרט. השמירה על המשקל, ההימנעות ממאכלים שמנים ומטוגנים, הריבוי באכילת ירקות ופירות הפכו להיות חלק נכבד משגרת היום יום של אנשים שרוצים לחיות יותר ולחיות טוב יותר. לתוך התפריט המאוזן ונכון נכנסו גם תוספי תזונה ומזונות העל המסייעים לניצול מקסימאלי של החומרים התזונתיים שיש לטבע להציע. ספירולינה אבקה היא מקור צמחי לחלבון מלא המכילה את חומצות השומן החיוניות ומעניקה לגוף אנרגיה גדולה ומשפרת את כושר הריכוז. ספירולינה אבקה מסייעת גם למערכת העיכול ובכך מזרזת את חילוף החומרים בגוף ותורמת לדיאטת הרזיה בטוחה ומבוקרת. הספירולינה מסייעת גם לספורטאים שרוצים להגיע לזמן התאוששות מהיר ככל שניתן ובכך להיות מוכנים לאימון הבא הרבה יותר מהר ממה שהיו רגילים עד כה. הרפואה האלטרנטיבית עדיין לא הוכרה בעולם כרפואה לכל דבר אך זה לא נובע בגלל חוסר העזרה שהיא מעניקה אלא בגלל הפחד שלנו משינויים. במקומות רבים ברחבים העולם, הרפואה האלטרנטיבית היא הרפואה המרכזית אך בעולם המערבי היא עדיין לא קיבלה את הגושפנקא להיות הרפואה המובילה או רפואה נוספת אמיתית.

 

אז מי צריך לקחת אבקת ספירולינה?

ספירולינה אבקה יכולה לשמש אנשים רבים, בגילאים שונים ובמצבים שונים במהלך החיים. האבקה תורמת לילדים, מבוגרים, זקנים, ספורטאים, אנשים עם בעיות משקל, אנשים הסובלים מדלקות וכאבי פרקים וכאלו העובדים שעות רבות במהלך היום. בעצם מדובר בתוספת מצוינת לתפריט שלנו שמעשיר את המזון שאנו צורכים. מנה אחת יומית של ספירולינה אבקה היא מנה שוות ערך לחמש ירקות ופירות שהם כמובן חלק בלתי נפרד מתפריט בריא ומאוזן. התזונה חשובה מאוד לא רק לשומרי משקל או לספורטאים אלא לכל אחד ואחת מאיתנו שרוצה להרגיש נמרץ ורענן במהלך היום. תזונה מאוזנת טובה מאוד לכולם אך לפעמים יש להוסיף לתפריט המאוזן עוד קצת עזרה מבחוץ כדוגמת אבקת הספירולינה.

 

תפריט בריא ומאוזן

ספירולינה אבקה תעזור לכם מאוד להשלים את האוכל שאתם מכניסים לפה שלכם בכל יום. עליכם לזכור כי המזון שאתם אוכלים הוא הדלק שלכם להמשך היום ולכן חשוב מאוד להקפיד לאכול רק מאכלים ומשקאות שמסייעים לגוף ולא מזיקים לו. תפריט נכון מורכב מירקות ופירות, בשר ברמה הרצויה, פחמימות וחלבון בצורה מסודרת וכמובן שתייה מרוצה של מים. רבים לא מבינים את חשיבות שתיית המים באופן קבוע במהלך היום ולשתיית מים מרובה יש סגולות רבות. לצד המזון שיש ל"תדלק" את הגוף, רצוי ומומלץ להימנע ממאכלים שלא בריאים לגוף כגון מאכלים שמנים ומטוגנים. סוכרים, ממתקים, חטיפים, משקאות מוגזים ושתיית אלכוהול הם רק חלק מהמוצרים שעדיף לא להכניס לגוף. שמירה על תזונה בריאה ונכונה תביא לאורח חיים בריא ונעים יותר והגוף שלכם יגיד להם תודה בכל יום מחדש.

המאמר מוגש באדיבות רשת חנויות תוספי התזונה של טבע קסטל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.