ספסופה ורכילות: התאווה למצוץ את דמו של דרעי

כוח חזק ביותר יש למידת הרכילות, כוח הרבה יותר עצום יש לאהבת הרכלנים – התאווה למצוץ את דמו של אדם רם מעלה אשר נסק לפסגה,והצליח לסדר את משפחתו בדירות רבות, דירת נופש בספסופה ובדור ישרים מבורך. הטור של רות בוארון { דעה}

"פרשת שחיתות" זועקות כותרות העיתונים. ברשתות החברתיות חגגו,  מהמשולש: ווטסאפ – טוויטר ופייסבוק נטפו רכילות ושמחה לאיד – לשמה כשמה – "איך גלגל מסתובב, צייץ אחד המקורבים כשממקלדתו נוטפת ריח עובש של חיוך הנמרחת על שפתיו, "אה הוא אכל אותה", הירהר בליבו וצנח למיטתו אל תוך שינה מתוקה אפופה בחלומות "נעימים".

כוח חזק ביותר יש למידת הרכילות, כוח הרבה יותר עצום יש לאהבת הרכלנים – התאווה למצוץ את דמו של אדם רם מעלה אשר נסק  לפסגה,והצליח לסדר את משפחתו בדירות רבות, דירת נופש בספסופה ובדור ישרים מבורך.

בני אדם מחולקים לסוגים שונים, יש אנשים שנולדו עם כפית של רוע בפה, הם נושמים את המצליחים, דווקא כשרע להם וכואב או נמצאים בסיטואציה קשה,  אצלם המסלול בגי פי אס תמיד מכוון על מחשבות של רכילות קנאה שנאה ותחרות. במה זה בא לידי ביטוי?, ברצון לקום כל בוקר ולחייך רק אם יש איזה מצליחן בארץ שיש בו איזה רכילות עסיסית או חשד וכדומה ואולי גם יפול לתחתית.

24 שעות הספיקו לכולנו לראות את המתחולל במדינה, בעת פרסום צו איסור פרסום החלו לצוץ בדיחות ברעש גדול ע"י אנשים אשר שניהם הלבנות צהובות נהפכו לאדומות מאושר על ההזדמנות לרוקן את דמו של אדם שמזמן הם מחכים לו בפינה..

כאשר הצו הוסר ואריה דרעי נקשר לפרשיה – מיד נשמעו צהלות של שמחה, אושר בלתי מוסבר של אנשים פוחזים  שמייחלים לראות את הציבור הספרדי ומפלגתו נופלים לבאר מלא נחשים ועקרבים ויותר את האדם המדובר "אריה דרעי".

אותם האנשים אשר רודפים אותו עוד מימים ימימה ויותר מיום כניסתו לתפקיד מיחלים כל ערב לקום בבוקר לראות ולשמוח במפלת האוייב שלהם הפרטי. אנשים אשר מעולם לא נתנו חשיבות אמיתית לכלל ולכל הציבור הספרדי לערבות שיש במפלגה ולנסיון להחזיר עטרה של אחדות ,אלא אצלם הכל זה עניין אישי פרטי אחד על אחד עד התוצאה הכואבת בבחירות האחרונות אשתקד…

חיכיתי עם המאמר הזה קצת בכדי לראות האם חברי הכנסת החרדים אשר שייכים לאותה מפלגה יקומו וישברו את השתיקה ויעמדו לצדו של דרעי, אך לא!!! קולם לא נשמע, שתיקה רועמת.

 

 

ולכם, למי שניצוץ  לב יהודי בוער בתוכו,  זכרו: "כל המתכבד בקלון חברו אין לו חלק לעולם הבא " (תלמוד בבלי)

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תגובה לזעקה המזוייפת של "רות בוארון" מטעם אריה דרעי

  מי זועק…
  זעקת על מציצת דם? רכילות? מה עוד זעקת?

  שכחת שמצצתם יום אחר יום את דמם של 126 אלף מצביעי יחד, [מלבד המצביעים הרבים שקולם זוייף] עם עוד יהודים יראי שמיים הלובשים כיפה סרוגה שכינתם בשמות גנאי בשקרים פרועים, בהסתה מרושעת, בעלילות שפלות ומכוערות מצד חיות טרף וברברים שאבדו צלם אנוש, שכירי חרב שהינך נמנה איתם.
  שכחת, אהה?!.

  זה לא קרה פעם, זה קרה לפני מעט יותר משנה, בשנת תשע"ה תקופת חודש כסליו ובמשך כמה חודשים, יום אחר יום, ונמשך עד היום בדרגה יותר נמוכה, חשבתם שיום אחד תתנו את הדין על כך?
  על הזיופים, המרמה, ההונאה, ביזוי ת"ח, הכפשת יהודים, הסתה פרועה, איומים, אלימות מילולית ופיזית, גניבת קולות במרמה, גניבת ממון ועוד שורה רבה של "מצוות" שעשיתם לא כתבתי, אך על הכל יביאכם אלוקים במשפט.
  יש דין ויש דיין.

  יש דין ויש דיין |
  הגב
 2. דמעות התנין של הקוזאק הנגזל והפושע שפילג את יהדות ספרד, רמס את השבת והכותל, סכסך בין תלמידי חכמים ויהודים

  החלו…

  הכונו לעוד מאמרי בכיינות והתקרבנות בע"מ.

  לפחות הפושע משלם לך טוב?

  הקוזאק הנגזל בע"מ |
  הגב
 3. איזה כיף….

  תענוג גדול לקרוא את כאבי הבטן שלך, אחחחח פשוט להתמוגג מנחת..

  ותענוג יותר גדול להכניס את הבוס שלך לכלא, אז השפריצות שלך יגדלו….

  תודה על הנחת רוח שעשית לי

  כמה זמן חיכינו לזה...... |
  הגב
 4. בוש והכלם רמאי ומתחסד, צבוע בן צבוע, לא ראיתי אותך מוחה בבחירות שהעלילו השמיצו ומצצו כפשוטו את דמו של נאמן מרן הרב אליהו ישי שליט"א.

  בוש והכלם רמאי ומתחסד |
  הגב
 5. יש לחקור את השפן "רות בוארון" המסתתר אחרי ניקים שונים מטעם דרעקי מי שילם לו ומהיכן הכסף ואם לא ע"ח משלם המיסים, ולהביאו לדין.

  דרעקי בוארון |
  הגב