ספר חדש: 'משלי' עם פירוש 'כאיל תערוג'

הספר נערך על פי שיחותיו של הגר"א עמרמי שליט"א ראש מוסדות 'כאייל תערוג' וראש ישיבת 'אמרי שפר'

ציבור שוחרי התורה והמוסר התבשר בשבוע האחרון בספר ייחודי שיצא לאור- ספר 'משלי' פרקים א-ג עם פירוש 'כאייל תערוג' אותו חיבר הגר"א עמרמי שליט"א ראש מוסדות 'כאייל תערוג' וראש ישיבת 'אמרי שפר'. הספר נערך מתוך דברי הגר"א עמרמי שליט"א שנמסרו במאות שיעורים על ידי הרב, והתלמידים הקליטו תמידין כסדרן את השיעורים, ועיבדו את החומרים עד כדי הוצאת הספר. יש לציין, כי את הספר ניתן להשיג במוסדות 'כאייל תערוג' ובחנויות הספרים המובחרות בכל רחבי הארץ.

מאז קבלת הבשורה על הוצאת הספר בקרב בני התורה, ישנו ביקוש רב לרכישת הספר מכל קצוות הארץ, ואף התקבלו מספר בקשות מארה"ב ולונדון לשליחת הספרים אליהם.

הספר מצטרף לארון הספרים היהודי יחד עם ספר 'חובת הלבבות' עם פירוש 'כאיל תערוג' אותו חיבר הגר"א עמרמי שליט"א לפני מספר שנים, והודפס על כה בעשרות אלפי עותקים בשפה העברית והאנגלית, ובימים אלו צפוי לצאת במהדורה נוספת.

בפתח הספר הקודם על 'חובת הלבבות', ישנה הקדמה חמה מפי הראשון לציון וראש אבות בתי הדין הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א שכתב: "הובא לפני ספר חובת הללבות עם פירוש 'כאיל תערוג' על שער הביטחון בחובת הלבבות, שנערך על פי שיחותיו המתוקים בדבש, של היקר והנעלה, פה מפיק מרגליות, חכו ממתקים וכולו מחמדים, תהלתו בקהל חסידים, מרביץ תורה לעדרים, דובר צדק ומגיד מישרים הרה"ג אייל עמרמי שליט"א, ובע"ה הדברים יהיו לתועלת ולחיזוק הרבים, וזכות הרבים תלויה בו, בתורה שבכתב ובתורה שבע"פ, ויש לו ציבור גדול בשכונת הר חומה. וביקרתי במקום מספר פעמים למסירת שיעורים בהלכה, והן כל יקר ראתה עיני בציבור הצמא לדבר ה', ומאות משתתפים בשיעורי תורה הנאמרים שם. והכל נזקף לזכותו של הרב עמרמי שליט"א הפועל גדולות ונצורות למען הקהילה. איישר חייליה לאורייתה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא חבר של דרקי נציג השקר וחילולי השם. בושה וחרפה לכתוב ספר על משלי בעזות מצח כזו

  משלי זה אמת ויושר ואתה התחברת למושחת הזה הרפורמי השמאלני דרקי? אינך מתבייש כמה אפשר לסתור עצמך???
  נגיעות אינטרסים כסף כסף הופכים אותך לנךנך של המושחת הזה?
  איה התורה איה האמת איה היושר של שלמה המלך
  לכתוב זה קל להפנים לבצע זו החכמה
  דובר אמת בלבבווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו בלבבוווווווווווווווווווווווווווו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב