סקר אחר סקר: ש"ס בקושי מגרדת את אחוז החסימה

על פי הסקר 'מקור ראשון' שנערך על ידי מכון המחקר 'מאגר מוחות', אם הבחירות היו מתקיימות היום, הליכוד היא המפלגה הגדולה, 'יש עתיד' מזדנבת אחריה, ואילו ש"ס מגרדת את אחוז החסימה

על פי הסקר 'מקור ראשון' שנערך על ידי מכון המחקר 'מאגר מוחות', אם הבחירות היו מתקיימות היום, הליכוד היא המפלגה הגדולה, 'יש עתיד' מזדנבת אחריה, ואילו ש"ס מגרדת את אחוז החסימה.

למרות טרור ההצתות מפלגת הליכוד בראשות בנימין נתניהו מזנקת ל-33 מנדטים. אחריה 'יש עתיד' של יאיר לפיד שאף היא רושמת חיזוק בכוחה ומקבלת 20 מנדטים למרות תמיכתו של לפיד בחוק הגיוס, בעוד 'המחנה הציוני' והרשימה המשותפת – מצטמקות ל-11 מנדטים, אחריה הבית היהודי עם 10, כחלון עם שבעה מנדטים, מרצ עם חמישה מנדטים.

'ישראל ביתנו' שומרת על כוחה עם 6 מנדטים כמו גם חברת הכנסת אורלי לוי אבקסיס, עם מספר מנדטים זהה. על פי הסקר, ייתכן שלוי שואבת את המנדטים למפלגת שס שמגרדת את אחוז החסימה ועומדת על ארבעה מנדטים. מנגד, המפלגה החרדית האשכנזית יהדות התורה מקבלת 7 מנדטים.

יש לציין, כי בכל הסקרים האחרונים שס מקבלת 4 מנדטים וזאת לאחר שנרשמה עלייה קלה בכוחה. הנתון הזה מהווה מכה לעדת היחצנים של דרעי שדחפו אותו להימנע משלום עם אלי ישי – דבר שהיה מביא לחיזוק בכוחה של שס, כעת, שס מסתכנת בכך שלא תעבור את אחוז החסימה, וזאת מבלי שרה"מ פתח בקמפיין שיכול לגזול מש"ס מנדט נוסף.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אתר שיותר שקוף מקול ברמה

  חחחחחח אתם חונקים רמה אוביקטביות "מקסימלית"

  אלי |
  הגב
 2. ברור ששס לא תעבור , מי יצביע לדרעי????

  אלף יועצים לא יצליחו לשנות מידה רעה אחת של דרעי

  אביגדור מכלוף |
  הגב
 3. אני לא ומשפחתי בחרו כל הזמן ג' ועכשיו בבעז"ה בוחרים ש"ס

  חלק מהמשפחה גם בחרו הבית היהודי והליכוד אבל בבחירות הקרובות כולם בוחרים בעז"ה ש"ס!!!

  אני לא ומשפחתי בחרו כל הזמן ג' ועכשיו בבעז"ה בוחרים ש"ס |
  הגב
 4. איזה יופי

  ממש אתר אוביקטיבי אתם. בושה של אתר. בכל הסקרים שס 5 או 6. אתם בושה.

  אלי ישי |
  הגב