סקר: ברקוביץ וליאון מעפילים לסיבוב השני

30.7% מתושבי הבירה מתכוונים להצביע ל-עופר ברקוביץ, בעוד 29.8% מתכוונים להצביע למתמודד משה ליאון. 23.6% מתכוונים להצביע ל-זאב אלקין, בעוד 11.4% מתכוונים להצביע ל-יוסי דייטש

מכון המחקר שווקים-פנורמה,מפרס הבוקר סקר עבור רדיו גלי ישראל ממנו עולה כי המירוץ הצמוד לראשות העיר יוביל לסיבוב שני כש-30.7% מתושבי הבירה מתכוונים להצביע ל-עופר ברקוביץ, בעוד 29.8% מתכוונים להצביע למתמודד משה ליאון. 23.6% מתכוונים להצביע ל-זאב אלקין, בעוד 11.4% מתכוונים להצביע ל-יוסי דייטש.

מתוצאות הסקר עולה כי ההכרעה בירושלים בסיבוב-הראשון תלויה בשיעור ההצבעה. במידה ושיעורי ההצבעה בבחירות המקומיות בירושלים, יהיו גבוהים מהממוצע הרב-שנתי ו/או בבחירות ישתתפו יותר מכ-250,000 אלף מצביעים, קיים סיכוי, כי אף לא אחד מהמתמודדים על ראשות העיר יזכה ב- 40% מהקולות הכשרים, ולכן ייערך בעיר "סיבוב-שני" של בחירות.

מצד שני, במידה ושיעורי ההצבעה יהיו נמוכים מהממוצע הרב-שנתי, ובבחירות ישתתפו פחות מכ- 200,00 מצביעים, קיים סיכוי כי הבחירות יוכרעו, כבר בסיבוב-הראשון.

בסקר נבדקו גם תוצאות הסיבוב השני במידה ואכן יתקיים ותוצאותיו קבעו כי משה ליאון הוא זה שיזכה במירוץ עם 46.1% מהקולות, כשהמתמודד עופר ברקוביץ במקום השני עם 37.4%.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.