סקר דרמטי: הליכוד -42 מנדטים

אם היו הבחירות מתקיימות היום מפלגת הליכוד היתה מקבלת 42 מנדטים – כך עולה מסקר של פרופ' אבי דגני מקבוצת גיאוקרטוגרפיה

אם היו הבחירות מתקיימות היום מפלגת הליכוד היתה מקבלת 42 מנדטים – כך עולה מסקר של פרופ' אבי דגני מקבוצת גיאוקרטוגרפיה שנערך שעות לאחר הכרזתו של דונלד טראמפ על ביטול הסכם הגרעין האירני והחזרת הסנקציות.

על פי הסקר שפורסם בתוכנית של יעל דן בגלי צה"ל, יש עתיד בראשות יאיר לפיד מאבדת מכוחה ומקבלת 18מנדטים, גם מפלגת העבודה בראשות אבי גבאי מקבלת 10 מנדטים.
הבית היהודי בראשות בנט מקבלת 8 מנדטים.

הערכה היא כי בשעות הקרובות יתפרסמו סקרים נוספים שיצביעו על המגמה המלמדת על התחזקותו הדרמטית של רה"מ בשל הגיבוי שהוא מקבל מנשיא ארה"ב וסדרת התקיפות הישראליות בעומק סוריה.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עם ישראל

  עם ישראל אכן חכם ואינו מוכן לשים את גורלו בידי אנשים בינוניים. גנץ מדבר בסיסמאות נבובות. לפיד שמדבר ואומר כלום. גבאי שרק רוצה להיות ראש ממשלה (וואו) .

  תם |
  הגב
 2. המהפך של התקשורת השמאלנית

  סוף סוף התקשורת השמאלנית מתחילה להפנים שאין תחליף לנתניהו …וכמה שהוא צודק בכל מה שהוא מבין.בעזרת השם יעלמו כל מפלגות השמאל והליכוד בראשות נתניהו תהייה מפלגת על של כל העם. ובלי סחטנות של המפלגות הקטנות אם יהיו….

  דוד |
  הגב
 3. אם התקשורת לא הייתה מגוייסת נגדו, היה אם 80 מנדטיםת

  תמיד טענתי עוד מ1996 שאלמלא המלחמת קודש של הכוחות הישנים נגד נתניהו. הוא היה עובר את האחוזים של בן גוריון.

  Tom |
  הגב
 4. ביבי ניצח. בענק

  זה לא רק התקיפות בסוריה. ראש הממשלה זיהה ופעל נגד התגרענות איראן. הוא פעל כנגד הזרם ונגד הסיכויים. לעיתים, כמו הילד עם האצבע על הסכר. הוא נלחם, בכל הכלים, בכל הכוח, הגיע לכ למקום שאפשר. והוא צדק. והוא ניצח. בגדול. זה מראה על ראייה אסטרטגית ויכולת להפעיל מהלכים בדרגים הכי גבוהים. ואנחנו זכינו.

  מממיה |
  הגב