סקר: דרעי נחלש לפיד מתחזק

מסקר שפורסם היום באתר 'ווינט' עולה כי מפלגת ש"ס בראשות אריה דרעי מתחזקת לעומת זאת דדוקא יאיר לפיד מתחזק, ליברמן, למרות ההסתה מתחזק רק במעט {אפקט ההתקרבות}

מסקר שפורסם היום באתר 'ווינט' עולה כי מפלגת ש"ס בראשות אריה דרעי מתחזקת לעומת זאת דדוקא יאיר לפיד מתחזק, ליברמן, למרות ההסתה מתחזק רק במעט.

הסקר נערך על ידי מכון המחקר האמריקני "202 סטרטג'יס" בראשות סטיבן מילר, בקרב 1,043 בעלי זכות בחירה בישראל, על פי הסקר, אלו הבחירות היו מתקיימות היום היה הליכוד בראשות בנימין נתניהו זוכה ל-23 מנדטים במקום 30, יש עתיד בראשות יאיר לפיד, שזוכה ל-20 מנדטים במקום 11.

המחנה הציוני זוכה ל-16 מנדטים בלבד במקום 24 שיש לו כיום. הבית היהודי גדל ב-5 מנדטים מ-8 כיום ל-13 בסקר, וכולנו של משה כחלון שומרת על כוחה – ירידה של מנדט אחד מ-10 ל-9 מנדטים בסקר.

ישראל ביתנו גורפת בסקר 8 מנדטים במקום 6, מרצ מקבלת בסקר 7 מנדטים, יהדות התורה שומרת על כוחה עם 6, ש"ס נחלשת ועומדת על שישה מנדטים והרשימה הערבית המשותפת 12.

לעומת זאת בסקר אחר שפורסם היום מוקדם יותר ש"ס עולה לשמונה מנדטים ו'יהדות התורה' שומרת על כוחה עם שישה מנדטים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הרשע הזה מירר למרן את חייו וירד לחיי משפחתו, עד שמרן נפטר בצער…

    זה לא רשע? |
    הגב
  2. מיום ליום יש עוד אנשים שמבינים שבסה"כ השתמשו בהם בציניות ועבדו עליהם בבחירות בשם מרן זצ"ל, יש כמובן את המושחתים שבגדר פאעה, שה' מכביד את ליבם, ויש את אלו שעדיין לא מודעים למצבם.

    פרעדרעקי המתפגר מגאווה |
    הגב