סקר החדשות: אלקין מביס את ליאון

סקר החדשות שביצעו מנו גבע ומינה צמח מגלה כי לו הבחירות לראשות העיר ירושלים היו מתקיימות היום, ראש העיר הנבחר של ירושלים הוא זאב אלקין.

סקר החדשות שביצעו מנו גבע ומינה צמח מגלה כי לו הבחירות לראשות העיר ירושלים היו מתקיימות היום, ראש העיר הנבחר של ירושלים הוא זאב אלקין. בקרב על הסיבוב השני. אלקין מותיר הרחק מאחור את יריבו ליאון ועזריה שלא יעפילו לסיבוב הבא.

בסיבוב השני אלקין יתמודד מול יוסי דייטש ועשוי לנצח בתמיכת הפלג הירושלמי. אלקין מקבל בסקר 43 אחוז, ואילו דייטש מתקרב ל-40 אחוז. באם החרדים לא יתמכו בדייטש – ליאון צפוי להתחזק משמעותית ולהעפיל אל הסיבוב השני. כעת, המפתחות מצויות בידיים של דגל התורה המפולגת שתצטרך להכריע. בעוד ברשב"ם תומכים בליאון כחלק מציר דרעי – רשב"ם, בראב"ד תומכים ביוסי דייטש, אם כי שוקלים לתמוך באלקין.

העיתונאי החרדי יוסי אליטוב קרא לאחדות בעקבות תוצאות הסקר: "‏הכתובת זעקה הערב על המסך: די לירי בתוך הנגמש החרדי. ירושלים היא רק הסימפטום למעוזים שהחברה החרדית מאבדת, בשל חוסר היכולת שלה להתאחד. הגיע זמן אחדות בתוך המגזר".

המועמד לראשות עיריית ירושלים עופר ברקוביץ', בתגובה לסקר שפורסם בחברת החדשות הערב: ״הסקר שפורסם הערב בחברת החדשות מלמד באופן חד משמעי שאני המועמד היחיד שיכול לנצח במירוץ לראשות העיר, עבור הציבור הציוני בירושלים. אני קורא למועמדים האחרים, חביליו ועזריה, שתוצאת הסקר מלמדת כי מועמדותם היא מועמדות סרק, להפסיק ולסכן את ירושלים. כצפוי, מיד עם היוודע התוצאות, קרא השר אלקין לש"ס ודגל התורה להתייצב מאחוריו. הדברים מדברים בעד עצמם, אלקין מחפש דיל עם המפלגות החרדיות, על חשבון כולנו. אלקין ויתר על הציבור הציוני. לכן, אין לציבור הציוני בעיר שום פריבליגיה לסיכון מיותר. ירושלים על הפרק, וקודם כל ירושלים."

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אתם מגעילים. תנו כותרת מפרגנת כמו כל האתרים. דייטש גובר בסיבוב ראשון.

    זהו? אתם הולכים לקדם את אלקין?

    תמי |
    הגב