סקר וואלה: ליאון לא מעפיל לסיבוב השני

‏סקר אתר 'וואלה' על הבחירות לראשות עיריית ירושלים מעלה כי לו הבחירות היו מתקיימות היום עופר ברקוביץ וזאב אלקין מעפילים לסיבוב השני

‏סקר אתר 'וואלה' על הבחירות לראשות עיריית ירושלים מעלה כי לו הבחירות היו מתקיימות היום עופר ברקוביץ וזאב אלקין מעפילים לסיבוב השני.

על פי התוצאות: עופר ברקוביץ מקבל 22%, אחריו אלקין עם 19%, מועמד דגל – שס- ליאון עם 13% בלבד, יוסי דייטש מקבל 12%, נציג הפלג הירושלמי אפשטיין זוכה ל- 2% ואבי סלמן עם 1%.

עם זאת, על פי הסקר 31% מכלל תושבי העיר טרם החליטו למי להצביע. כך שייתכן וחלק מאותם מתלבטים נמנים על מצביעי ליאון או דייטש. יודגש כי עד כה טרם פורסם ביתד נאמן או בהדרך מכתבם של גדולי ישראל – הגר"ח וחכם שלום המורים לתמוך בליאון, שטוען, כי יש מכתב כזה, והוא יצא סמוך ליום הבחירות.

בעקבות פרסום הסקר באתר וואלה של 'פאנל פוליטיקס' כי עופר ברקוביץ מנצח בבחירות לראשות עיריית ירושלים ממטה תנועת התעוררות נמסר:

"זהו סקר נוסף המוכיח את טענתנו: הציבור מאס בדילים וקומבינות. רק תנועת התעוררות בהנהגת עופר ברקוביץ תפעל למען כל תושבי העיר ותוביל את ירושלים בביטחה. עופר ברקוביץ הוא ראש העיר הבא.

במטה מחדדים את עוצמת המכה לשר לאיכות הסביבה זאב אלקין ואומרים:
בעוד 32% מבעלי הדעה בוחרים ברקוביץ רק 27% הצביעו לאלקין. המשמעות ברורה – עופר ברקוביץ יכול לנצח כבר בסיבוב הראשון, נחתור לכך בכל הכוח"

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. החרדיים

  החרדיים מתחילים ליכפות על החלוני את הדת בקנאות.זאת הסכנה לדמוקרטיה (יותר כרוב לאירן)
  חחח.זה לא מצחיק!

  תימני |
  הגב
 2. מגוחך!

  13% במילים הוא 25-28 אלף קול, רק דגה"ת בהערכות הכי פחות מחמיאות יש לה כ-35 אלף קול!

  ובינינו מי גולש בוואלה??

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב