סקר: טראמפ מוביל בפלורידה על קלינטון (וידאו)

לאחר תקופה ארוכה שהסקרים לא החמיאו, הבוקר הוא מקבל חדשות טובות מהמדינה המתנדנדת: פלורידה על פי סקר חדש שפרסמה הבוקר (רביעי) רשת החדשות "בלומברג" האמריקנית, טראמפ מוביל על קלינטון במדינת פלורידה בשני אחוזים על הילרי קלינטון. ומה צריך טרמאפ כדי לנצח בניגוד לכל הסיכויים. { תפנית במירוץ }

 חדשות טובות לטראמפ:  לאחר תקופה ארוכה שהסקרים לא החמיאו, הבוקר הוא מקבל חדשות טובות מהמדינה המתנדנדת: פלורידה. על פי סקר חדש שפרסמה הבוקר (רביעי) רשת החדשות "בלומברג" האמריקנית, טראמפ  מוביל על קלינטון במדינת פלורידה בשני אחוזים על הילרי קלינטון.

צפו בכתבה של חדשות 2 – באדיבות רשת

במידה ובבחירות ישתתף גם המועמד גרי ג'ונסון, צפוי טארמפ להוביל על קלינטון בפער של 45 אחוזים מול 43.

בימים האחרונים קיים טראמפ לא פחות מ-6 עצרות בפלורידה עמוסות באלפי משתתפים, שכן פלורידה היא אחת מ"מדינות המפתח" שיכריעו את המירוץ.

לאור כל התחזיות הקודרות,שבמרבית הסקרים האחרונים הובילה קלינטון גם בפלורידה – מדובר בבשורה טובה לטראמפ, שכן אפילו מיט רומני המעומד הרפובליקני הקודם הפסיד בפלורידה לאובמה.

עם זאת, טראמפ יצטרך לנצח גם באוהיו שם הוא מוביל, בפנסליבניה שם הוא בפיגור  משמעותי אחר קלינטון. משימה כמעט בלתי אפשרית עבורו.

קלינטון שחוששת הביעה בימים האחרונים חשש מפני השאננות של בוחריה, לאחר שהסקרים ניבאו לה יתרון דו ספרתי על פני טרמאפ שהצליח לצמצם את הפער ובחלק מהסקרים הוא מוביל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.