סקר: יעלון ונתניהו בשוויון – היכן ש"ס?

סקר מפתיע אשר פורסם בג'רוזלם פוסט מעניק למפלגה בראשות יעלון, סער וגבי אשכנזי מספר מנדטים זהה לזה של הליכוד עם 22 מנדטים {הג'רוזלם פוסט}

סקר מפתיע אשר פורסם בג'רוזלם פוסט מעניק למפלגה בראשות יעלון, סער וגבי אשכנזי מספר מנדטים זהה לזה של הליכוד עם 22 מנדטים.

הסקר שאל תחילה על מפלגה בראשות יעלון, גדעון סער וגבי אשכנזי וגילה כי המפלגה החדשה ינצח 22 מנדטים, בדיוק כמו הליכוד.

על פי הסקר הליכוד יגרוף גם הוא 22 מנדטים, הרשימה המשותפת עם 13 מנדטים, יש עתיד 12, המחנה הציוני 10, הבית היהודי 10, יהדות תורה שמונה, ישראל ביתנו שבעה, ש"ס שישה, כולנו של משה כחילון חמישה ומרצ עם חמישה אף היא.

בסקר הציגו אופציה – במידה והמפלגות הקיימות בלבד יתמודדו, הנסקרים נתנו לליכוד 27 מנדטים, יש עתיד 19, המחנה הציוני 15, הרשימה המשותפת 13, הבית היהודי 11, ישראל ביתנו ויהדות תורה שמונה, כולנו בראשות משה כחלון שבעה וש"ס ומרצ ששה.

בתשובה לשאלה האם הם היו מרוצים מתפקוד נתניהו, 64 אחוזים מהנשאלים אמרו כי לא ו -36 אחוזים השיבו בחיוב. כאשר מחולקים לארבע קטגוריות, רק שישה אחוזים ענו שהם מרוצים מאוד, 30 אחוזים אמרו שהם היו מרוצים במידה מסוימת, 30 אחוזים אמרו שהם לא מרוצים במידה מה, ו -34 אחוזים אמרו שהם לא מרוצים לחלוטין.

הסקר נערך על ידי מכון סמית בקרב 500 מרואיינים, המייצגים מדגם סטטיסטי של האוכלוסייה הבוגרת בישראל. גודל טעות הדגימה הוא 4.5%.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.