סקר: לפיד וגנץ 26 מנדטים – שס מתרסקת

יממה לאחר ההחלטה הדרמטית של ראש הממשלה ללכת לבחירות, הליכוד בראשותו ממשיך להוביל בסקרים בכל סיטואציה אפשרית. המירוץ נעשה צמוד במידה וגנץ חובר ללפיד, שס על גבול החסימה

יממה לאחר ההחלטה הדרמטית של ראש הממשלה ללכת לבחירות, הליכוד  בראשותו ממשיך להוביל בסקרים בכל סיטואציה אפשרית.

מסקר 'וואלה' שמתפרסם כעת עולה כי: הליכוד זוכה ל- 32 מנדטים, לפיד 17, הבית היהודי 12, גבאי 11, הערבים 11, יהדות התורה 8, מרצ 8, ליברמן 6, כחלון 6, אבקסיס 6 וש"ס עם ארבעה מנדטים.

באם גנץ יתמודד בראשות מפלגה עצמאית – הוא יזכה ב-14 מנדטים – אותם הוא לוקח בעיקר מיש עתיד ומפלגות המרכז-שמאל. גם אם גנץ בתמונה, הליכוד יזכה ב-31 מנדטים ויש עתיד יורדים מ-17 ל-12 מנדטים, והמחנה הציוני מ-11 ל-תשעה מנדטים, מרצ משמונה לשישה, וכולנו וישראל ביתנו יורדות משישה מנדטים לחמישה מנדטים כל אחת. גם הבית היהודי מאבדים מנדט אחד עם כניסתו של גנץ ויורדים מ-12 מנדטים ל-11.

הסקר בחן אפשרות בו לפיד וגנץ רצים ביחד, וזה בצל הפגישות התכופות בין הצדדים,  לפי הסקר, הליכוד בראש עם 31 מנדטים, ומפלגה משותפת של לפיד וגנץ – 26 מנדטים. המחנה הציוני יורד לתשעה מנדטים. הבית היהודי והרשימה המשותפת עם 11 מנדטים כל אחת, יהדות התורה – שבעה, מרצ – שישה, ישראל ביתנו, כולנו והמפלגה של אורלי לוי אבקסיס עם חמישה מנדטים, וש"ס על הגבול עם עם ארבעה מנדטים.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חחח

  תגידו מה אכלתם על הבוקר? לא נגמר השילשול מאז. לא מספיק שאכלתם את הכובע בבחירות הקודמות. רוצים הדרן?!

  שלום |
  הגב
 2. שס מתרסקת?

  אפשר לכתוב שס 4 מנדטים וכו,(ואז זה יאאה כאילו אמין)
  אבל לכתוב מתרסקת כשאתם יודעים ברור שיש להם 6/7 בטוח זה הופך אותכם לאתר לא מקצועי ורדוד.

  ממ |
  הגב