סקר ערוץ 1: ש"ס מזנקת ל-9 מצביעי ישי נוטשים

מסקר ערוץ הראשון שמתפרסם הערב במהדורת "מבט" עולה כי המפלגות החרדיות בראשות ש"ס מתחזקות לקראת הישורת האחרונה של מערכת הבחירות.

מסקר ערוץ הראשון שמתפרסם הערב במהדורת "מבט" עולה כי המפלגות החרדיות בראשות ש"ס מתחזקות לקראת הישורת האחרונה של מערכת הבחירות.

מהסקר עולה כי חל מהפך בצמרת: עם עד כה המחנה הציוני עמד בראש, היום לראשונה חל מהפך, והליכוד "מחל" מזנק ל-26  מנדטים, אחריה המחנה הציוני בראשות בוז'י – ציפי שמקבלת  24.

הבית היהודי מקבלת על פי הסקר 15 מנדטים, הרשימה הערבית המאוחדת מקבלת  11.

בגזרת המפלגות החרדיות חל שינוי דרמטי, כאשר על פי הסוקרת של הערוץ הראשון מצביעים רבים נודדים מישי ועוברים למחנה דרעי, ש"ס ממריאה ומקבלת 9 מנדטים לעומת אלי ישי שאינו עובר את אחוז החסימה ומקבל בין 1- 2 מנדטים. הערכה היא שמצביעי  בן ארי  נטשו אף הם את מחנה ישי.

יהדות התורה מתחזקת ומקבלת  על פי הסקר 8 מנדטים.

על פי הסקר  יאיר לפיד לא מצליח לסחוף מצביעים חדשים והוא מקבל 8  מנדטים, "כולנו" של כחלון אף הוא מדשדש ויורד ל-7 כמו גם ישראל ביתנו שמקבלת סכום דומה של מנדטים.

מרצ מתקרבת לאחוז החסימה ומקבלת רק 5 מנדטים.

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תמיד אחרי תוכניות הבידור האנשים הרצינים נופלים בסקר.כך היה עם דן מרידור איש יקר שעשו אותו כחתול מיילל בקול חלוש.עכשיו בארץ נהדרת עשו מהרצוג ולבני קריקטורה.הם יצאו מיילים טפשים וחלשים בזמן שנתניהו יצא גבר.הרייטינג היה גבוה אבל ארץ נהדרת הורידה מהאחוזים של הרצוג ולבני.מפיקי התוכנית ודאי שמחו על הרייטינג הגבוע אבל עם ישראל כנראה שוב יבכה עם הליכוד בשלטון.

  משה |
  הגב
 2. איך יכול להיות כאלו שינויים קיצוניים בין הסקר של פאלנס לטלסקר? לפי פאלנס ישי 4 מנדטים, ושס 5-6 מנדטים. ואילו לפי טלסקר ישי 1-2, ואילו שס 8-9 מנדטים?

  לפי הדירוג של נחמיה גרשוני, בפרוייקט 61, הרי שסקר של פאלנס הוא הרבה יותר אמין מטלסקר. הוא מדרג על פי תוצאות הסקרים אל מול תוצאות אמת בשלושת המערכות האחרונות.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
  • א פאנלס סקר את ישי ביחד עם עצמה יהודית
   ב פאנלס שוווווווונא את אריה דרעי
   ג יש לו משפט אישי נגד אריה דרעי והוא אינטרסנט

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • לך לך באש ובמים מה שבטוח תישרף או תתבע !!! כולנו רק אם מועצת חכמי התורה !!!!

   מרנן ורבנן |
   הגב