סקר ערוץ 10: שיוויון בין ש"ס ל'יהדות התורה'. אלי ישי עם 5 מנדטים

סקר חדשות 10: שיוויון בין "המחנה הציוני" ל"ליכוד" ובמקביל שיוויון בין "יהדות התורה" לש"ס שמקבלות 6 מנדטים. אלי ישי שהתאחד עם "עצמה לישראל" עובר את אחוז החסימה ומקבל 5 מנדטים.

מסקר חדשות 10 שנערך על ידי "פרויקט המדגם פרופ' קמיל פוקס ופורסם הערב (ראשון) עולה כי ה"מחנה הציוני" ו"הליכוד" עומדים כרגע על 23 מנדטים. עוד עולה מהסקר כי הרשימה המשותפת של המפלגות הערביות ממשיכה להתחזק ועומדת כרגע על 13 מנדטים.

מפלגת "הבית היהודי" אחרי פרשת אלי אוחנה יורדת בשני מנדטים, אך עדיין שומרת על מקומה כמפלגה השלישית בגודלה עם 14 מנדטים.

"יש עתיד" של יאיר לפיד שומרת על יציבות מהשבועות האחרונים עם 10 מנדטים בסך הכל, ובצמוד אליה "כולנו" של משה כחלון שעומדת גם היא עם 10 מנדטים, עלייה של מנדט אחד.

ש"ס בראשות אריה דרעי שמרה גם היא על יציבות עם שישה מנדטים, יהדות התורה עם שישה גם כן ו"ישראל ביתנו" ומרצ נותרו ללא שינוי מהסקר הקודם עם חמישה מנדטים, בצוותא עם "העם איתנו" של אלי ישי.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רביב דרוקר: "אלי ישי אמר לי שהוא שמאלני יותר מפעם אחת". יש סרטונים ביוטיוב שמוכיחים שאלי ישי שמאלני שתמך בהתלהבות בהסכמי אוסלו. דרוקר מוסיף: "אלי ישי שמאלני מתחזה לימני". כלומר ישי שקרן, רמאי ובלוף.

  אברהם |
  הגב
 2. מי באמת ממשיך דרכו של מרן?

  2 כללים חשובים היו לו למרן זצ"לL
  1. להקל בהלכה
  2. לקרב את אחינו הרחוקים.

  רבני שס גם מחמירים בהלכה, כמו שעשו עם היתר המכירה, וגם מרחיקים את הרחוקים – קוראים להם עמלק, ומסרבים לעשות מי שברך לחיילים.

  לעומת זאת, הרב מאזוז גם מיקל כמרן בהלכה, וגם מקרב את הרחוקים, ואת הכיפות הסרוגות, בדרכי נועם.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 3. הרב מאזוז הרב עמאר הרב בניהו שמואלי הרב יורם אברגל הרב ברדא הרב רפאל כהן כולם עם הנאמן אלי ישי רק יחד מפלגה עם דעת תורה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. רק יחדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד העם עם הרבנים האמיתיים כולם בוחרים יחדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב