משאל רחוב בבית שמש: אבוטבול או אלי כהן? – (וידאו)

ביום שלישי השבוע יוכרע הקרב על בית שמש. כדי למשש את הדופק, יצאנו אל בית שמש הותיקה, על מנת לראות מה חושבים תושבי העיר ומי לדעתם ינצח בבחירות החוזרות והמתוקשרות כל כך.

השבוע זה יקרה. בבוקר יום שלישי השבוע תחל מערכה נוספת ומכריעה של הבחירות בבית שמש, ובסופה נדע מיהו ראש העיר הבא של בית שמש.

מאז, החלטת בג"צ, לערוך בחירות חוזרות בבית שמש, הרוחות הסוערות רק הוסיפו לרחוש ולגעוש ולהוסיף לבה רותחת לסערה המתרחשת זה כמה חודשים בעיר בית שמש.

כזכור, לאחר חשד לזיופים שנמצאו בקלפיות מסוימות ברחבי העיר, ולנוכח העובדה שזכיית אבוטבול בבחירות האחרונות היו בעזרת כאלף קולות, פסק בית המשפט בהחלטה דרמטית שהרימה לא מעט גבות, כי בית שמש הולכת לבחירות חוזרות.

ברחוב החרדי רואים בבחירות מלחמת קיום על שמירת הדת בעיר. לעומת זאת במחנה אלי כהן, מגדירים את מערכת הבחירות כמלחמה כנגד החרדים, או כפי שהם מכנים זאת: "קיצוניות היתר שבה הם נוהגים". התחושה שאלי כהן המועמד החילוני מנסה לייצר מלחמה נגד תושביה החרדים של העיר, הלהט והזעם של פעיליו לא מותירים מקום לספק.

בסקרים שונים, שנעשו בימים האחרונים כדי להבין מהי דעת הקהל בעיר ולמי יצביעו, הדעות חלוקות, ממש כמו דעותיהם של תושבי העיר.

גם כתב kooker, יצא אל השטח, ראה את היערכות וההירתמות הגדולה בציבור החרדי, צפה בפעילות השטח של פעילי מחנה כהן ובדק למי יצביעו תושבי העיר בבית שמש. התוצאות בכתבת הווידאו שלפניכם:

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הפסוק אומר קל נקמות השם וגו', אני הייתי מציעה לתושבי בית שמש אך ורק לבחור את "אלי כהן", כדי שיראו החרדים מב"ש המבזים האידישקייט של הצניעות, שהעולם אינו הפקר.

  ידוע לכולם שבבית שמש מבזים נשי הצנועות הלובשות שאל, ומבזים אותם אפילו ברבים, ומזה יצא חילול שם שמים, וע"ז נאמר קל נקמות השם! אבוטבול יפסיד הבחירות בעז"ה, ומזה יראו תושבי ורבני בית שמש, שיש דין ויש דיין האמת. כן יה"ר מלפני אבינו שבשמים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מנויי אתרוג לא רואים וידאו באתר שלכם, תלמדו מבחדרי חרדים שסידרו את העניין מול אתרוג

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אחי בחדרי חרדים חסום לגמרי למנויי אתרוג

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. כן, גםפ אני מנוי של אתרוג, וא"א לראות סרטונים.

  תדאגו לפתוח את זה.

  אם הסיבה היא רמה נמוכה של כשרות שלכם, אז תשנו את זה בבקשה, ככה תהיו גם כשרים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. יפה מאוד.

  שימו לב, כיצד יש חילונים הגונים שמוכנים לבחון את אבוטבול ברמה המוניציפאלית, ולתמוך בו. לעומת הד"לים, כמו האמריקאי הזה, ששנאתם לחרדים מעבירה אותם על דעתם.

  חיים |
  הגב
 5. אם אפילו וידאו של האתר שלכם, לקוחות אתרוג לא יכולים לקראות, אז מה אתם שוים?

  יוני |
  הגב