סקר של ABC: תיקו בין טרמאפ לקלינטון

סקר של ABC הוושינגטון פוסט שהתפרסם לפני זמן קצר, הילרי קלינטון ודונלד טראמפ בשוויון, מקבלים 46% כל אחד. באותו סקר פורסם אתמול כי טראמפ מוביל ב-1%. { צמוד צמוד}

סקר של ABC הוושינגטון פוסט שהתפרסם לפני זמן קצר, הילרי קלינטון ודונלד טראמפ בשוויון, מקבלים 46% כל אחד. באותו סקר פורסם אתמול כי טראמפ מוביל ב-1%.

בנוסף , המועמד הרפובליקני, דונלד טראמפ נתפס אמין יותר מהמועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון בעיני המצביעים. 46% מהנשאלים ענו בסקר שטראמפ אמין יותר, ואילו רק 38% השיבו שקלינטון יותר אמינה.

הסקר מצביע על כך כי הילרי קלינטון לא מצליחה לעצור את הסחף ואת המומנטם לטובתו של דונלד טראמפ שמצידו צייץ היום בטוויטר וקרא למי שהצביע לשנות את ההצבעה,  "באפשרותך לשנות את ההצבעה שלך ב-6 מדינות. אז, שעכשיו אתה מבין כי הילארי הייתה טעות גדולה, לשנות את ההצבעה שלך כדי להפוך את אמריקה הגדולה שוב".  כתב טראמפ.

טראמפ זקוק לניצחון בכל המדינות המתנדנות כלפי הסקרים נוטות לכיונו למעט פנסליבניה שם מובילה הילרי, עם זאת  טראמפ יכול להתעודד מכך שבמדינות כמו הניו המפשייר( 4 אלקטורים) וקולרדו יש פער קטן לטובת הילרי – אם טראמפ יקח את המדינות הללו הוא יוכתר לנשיא.

טראמפ עצמו צייץ בטוויטר סקר טרי שנותן לו יתרון של אחוז אחד בפנסילבניה.

אמש, קרא  נשיא ארצות הברית ברק אובמה ואמר כי "טראמפ אינו מתחשב באזרח העובד ממעמד הביניים". בנאום שנשא באוהיו אמר אובמה, שהודיע כבר על תמיכתו הבלתי מסוייגת בקלינטון, כי "טראמפ יאפשר להם להיכנס לבתי המלון שלו, רק אם יהיו עובדי הניקיון בחדרים".

 

כתב בכיר ברשת CNN מנו רג'ו התייחס לפרשת המיילים ולסקרים המפתיעים, בראיון מיוחד אמש, לחדשות 10. "המומנטום עכשיו הוא של דונאלד טראמפ", אמר, "אנו מקבלים תחושה מהדיווחים כי לא סביר שייחשף מידע רב בשבוע הקרוב, מפני שהם צריכים לעבור על הרבה אימיילים. עם זאת ה-FBI נתונים בלחץ עצום לומר משהו לפני הבחירות, כדי לתת למצביעים רמז כלשהו על הממצאים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.