סקר: ש"ס מטפסת – אלי ישי יציב

סקר הערוץ הראשון: ש"ס אחרי 'יד אליהו' מתייצבת עם שמונה מנדטים – 'יחד' בראשות אלי ישי עם 4 מנדטים. 'יהדות התורה' שומרת על כוחה עם 7 מנדטים.

מסקר שפורסם הערב עבור הערוץ הראשון עולה כי אילו הבחירות היו נערכות היום, מפלגת הליכוד ורשימת העבודה-התנועה מקבלות 24 מנדטים כל אחת.

אחריהן, מפלגת "יש עתיד" של יאיר לפיד עם 13 מנדטים, הרשימה הערבית המשותפת עם 12 מנדטים, והבית היהודי בראשות נפתלי בנט עם 11 מנדטים בכנסת הבאה.

מפלגת ש"ס בראשות אריה דרעי מקבלת בסקר שמונה מנדטים ומפלגת "כולנו" של משה כחלון עם שבעה מנדטים. יהדות התורה עם שבעה, "ישראל ביתנו" של ליברמן עם שישה מנדטים, מרצ ומפלגתו של ישי עם ארבעה מנדטים כל אחת.

בסקרים שפורסמו אמש, הרשימה המשותפת זוכה בשני הסקרים ל-13 מנדטים, המציבים אותה כמפלגה השלישית בגודלה בכנסת לפי ערוץ 2 ובתיקו עם יש עתיד לפי ערוץ 10.

בערוץ 2 מקבלת יש עתיד 12 מנדטים. הבית היהודי זוכה ל-12 מנדטים בערוץ 2 ול-11 בערוץ 10, וכולנו זוכה ל-8 מנדטים בערוץ 2 ול-10 בערוץ 10. ש"ס זוכה ל-6 מנדטים בסקר ערוץ 2 ול-7 ב-10, ויהדות התורה ל-6 מנדטים בשני הסקרים.

מרצ זוכה ל-6 מנדטים בערוץ 2 לעומת 5 ב-10. ישראל ביתנו מקבלת 6 מנדטים בערוץ 2 ו-5 בערוץ 10 בעוד שיחד-העם איתנו מקבלת 4 מנדטים בשני הסקרים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הסקר לא יכול להיות זה עוד מלפני יד אליהו
    אחרי יד אליהו יחד תעלה לששה מנדטים

    זרח |
    הגב