סקר: 68% נגד מינוי דרעי לשר הפנים

מסקר שנערך היום עולה כי 68 אחוז מהנשאלים סבורים שלא ראוי למנות את אריה דרעי לשר הפנים. עם זאת, ההערכה היא כי נתניהו ימנה אותו למשרד בה כיהן כבר בעבר. {לא ראוי}

לאחר שסילבן שלום הודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים, העריכו גורמים בכירים במערכת הפוליטית כי שר הפריפריה אריה דרעי צפוי לדרוש מראש הממשלה בנימין נתניהו לקבל לידיו גם את משרד הפנים, התיק אותו החזיק סילבן שלום עד לפרישתו הערב מהפוליטיקה.

היום, בסקר שפורסם בערוץ הכנסת, ענו 68 אחוז מהנשאלים כי לא ראוי למנות שוב את אריה דרעי לשר במשרד הפנים. מדובר בסקר שנערך על ידי מכון פאנלס פוליטיקס. עוד בסקר: 21 אחוז מהנשאלים חושבים כי מדובר במינוי ראוי, ולשאר הנשאלים אין דעה בנושא.

כזכור, עוד במהלך המשא ומתן הקואליציוני דרשו בש"ס את משרד הפנים עבור יו"ר המפלגה אריה דרעי. בסופו של דבר, על מנת למנוע לזות שפתיים, כאשר דרעי הורשע בעבר על עבירות שלכאורה ביצע כאשר כיהן במשרד זה. כעת, לאחר שבג"צ פסק כי הוא שילם את חובו לחברה, נראה כי דרעי ירצה לשוב לתפקיד חשוב זה.

 

יצויין כי למרות הסקר המציג עמדה שלילית של הציבור כלפי חזרתו של דרעי למשרד הפנים, ולמרות כי התנועה לאיכות השלטון החתימה כבר אלפים על עצומה נגד המינוי, ההערכה היא כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ימנה את אריה דרעי לשר הפנים הבא.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.