סקר tgi : עלייה בהאזנה לשיעורו של הרב מאזוז

על נתוני סקר TGI המתפרסמים היום ממשיך הגאון הרב מאיר מאזוז את מגמת העלייה בהאזנה לשיעורו השבועי המשודר ברדיו אל מול שיעורו של הגאון הרב יצחק יוסף המועבר בשידורי הלווין במוצאי שבת

מנתוני סקר TGi שהתפרסם היום עולה כי אחוזי האזנה לשיעורו השבוע של הרב יצחק יוסף נמצאים בירידיה אל מול עלייה מרשימה שצובר הגר"מ מאזוז שמוסר את שיעורו השבועי כמידי מוצאי שבת באותה השעה .

על פי הנתונים החדשים שהתפרסמו היום, בשנת 2016 עמד אחוז המאזינים לשיעורו השבועי של הראשון לציון על 0.69  אל מול 0.55 בחציו הראשון של שנת 2017 .

בשנת 2016 עמד אחוז המאזינים לשיעורו של הרב מאזוז על 0.12 אל מול העלייה ל0.41 אחוזים לחצי הראשון של 2017 .

יצויין, כי גם בשנה שעברה זכה הרב מאזוז לנתונים מרשימים אל מול שיעורי הלווין , השיעור של הרב מאזוז זכה ל30.5% אל מול  19.8% בשיעור של הרב יצחק יוסף . גם בחלקה השני של שנת 2016  22.8% לשיעורו של הגר"מ המועבר ב'קול ברמה' לעומת 14.5% בשיעורו של הרב יצחק יוסף.

כזכור, בעבר הודיע הרב מאזוז כי יפסיק למסור את שיעורו השבועי וטענות שנשמעו מבני ביתו על כך "שאנשים ניצלו את הגישה החופשית לרב וניהלו קמפיין פוליטי נגד הרב כדי להחליש את השיעור", אך לאחר הפצרות מגורמים המקורבים לרב , שב הרב למסור את שיעורו השבועי .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.