סרטון ההסתה: המשטרה פתחה בחקירה(וידאו)

איש תקשורת חרדי הגיש תלונה במשטרה כנגד יוצרי הסרטון בו נראה חרדי חובט בחילונים ברחוב. דוה"מ: "הנושא בביקה"

סערת הסרטון המסית: איש התקשורת חיים הופמן הגיש אמש תלונה רשמית למשטרה כנגד יוצרי הסרטון. בבסיס התלונה עומדת הטענה כי התוכן שהוא מכיל מסית באופן מוכן כנגד הציבור החרדי.

דובר המשטרה לציבור החרי, שבתי גרברציק, אמר הבוקר בראיון ל'קול ברמה' כי התלונה התקבלה והועברה למחלקה המשפטית שתכריע בענין.

כזכור, אמש פרסמנו על סרטון ויראלי שהופץ ברשת בימים האחרונים בו נראה חרדי כשהוא רץ ברחובות העיר וחובט בעוברים ושבים בצעקות "שבת היום" פארודיה על סרטון בו נראה בחור ישיבה חרדי שהגיע למחות בשבת מול הקניון ביג באשדוד וצועק עשרות פעמים ברצף "שבת היום" הסרטון הפך ללהיט ברשת, ואינספור חיקויים ופארודיות הועלו לרשת על משקל אותו סרטון.

אמש נדמה שנחצה קו נוסף ואדום בלעג כלפי המגזר החרדי עם הפצת "משחק" gta סגירזת "שבת היום" כך קראו למשחק. הסרטון עורר את זעמם של חרדים רבים ברשת שראו עצמם נפגעים מהלעג ומהצגת כל החרדים כמכים עוברי אורח.

חברת הכנסת מירב בן ארי מסיעת כולנו הגיבה על הסרטון ואמרה: "״מדובר בסרטון הסתה, משחק וידאו שבו חרדי מכה אנשים ברחוב וצועק עליהם שיום שבת היום, זהו לא נושא לבדיחות. זו היא הסתה לכל דבר ועניין והסתה היא דבר נורא בכל השכבות ובכל המגזרים, ועלינו כנבחרי ציבור למגר אותה."

חברת הכנסת בן ארי הוסיפה כי "בימים אלו שאנו חווים מידי יום ביומו הסתות נגד מגזרים כאלו ואחרים זה הזמן שצריך לעצור ולמנוע תופעות כאלו, על מנת שלא לתת לתופעה הזו להתפתח למקומות לא רצויים״.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אקדים ואומר שאני אישית כשנפשתי עם משפחתי וטיילתי במקומות יותר חילוניים, עוד בטרם פרוץ סרטון ההסתה האנטישמי,
    לפחות שלוש פעמים כשראו אותי בלבושי החרדי, החלו לקראו לעברי "שבת היום שבת היום תסתלקו מפה!!"

    מה יהיה אחר סרטון הסתה פרוע זה?????

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב