סרטון השוקולד – גרסת האוטובוס: נוסעת מכה את הכרטיסן (וידאו)

הישראלי המכוער מכה שנית – במהלך נסיעה באוטובוס: נוסעת בקו 1 של חברת 'קווים' בתל השומר תועדה כשהיא מכה את הכרטיסן וצועקת עליו לאחר שדרש ממנה לשלם על כרטיס. צפו בתיעוד התקרית {דרמה באוטבוס}

הישראלי המכוער מכה שנית: במהלך נסיעה בקו 1 של חברת 'קווים' בתל השומר, נראית אחת הנוסעות כשהיא מקללת ומכה את הכרטיסן, לאחר שביקש ממנה לשלם עבור הנסיעה.

אחד הנוסעים, סיפר כי הנוסעת ניסתה לשלם על הנסיעה באמצעות כרטיס הרב-קו של בעלה אך הכרטיסן לא אפשר זאת ודרש שתשלם בדרך אחרת – או שייאלץ להורידה מהאוטובוס.

הנוסעת החלה בשלב הזה להתעמת עמו ואף להכותו – וצעקה 'אל תגע בי' – כל זאת לעיני הנוסעים ההמומים.

כעבור זמן קצר הגיעו שוטרים למקום ועיכבו את הנוסעת והכרטיסן לחקירה בתחנת מסובים – והכרטיסן, שנחבל בראשו, הגיש תלונה נגד האישה.

"האישה המצולמת בסרטון ישבה בקדמת האוטובוס ולבקש המבקר הציגה כרטיס עם תמונה של גבר מזוקן וללא שם", נמסר מחברת 'קווים' לאחר בירור המקרה.

"מכיוון שהדבר מנוגד לתקנות, ביקש המבקר לקחת את הכרטיס לבדיקה ונתן לה שובר כנגד. האישה קרעה את השובר והחלה לצרוח על המבקר ולקלל אותו, תוך שהיא מאיימת לקחת את כרטיס הרב-קו בכח אם לא יושב לה, הוסיפו בחברה. "משלא נענה לדרישתה, היא שלחה את ידה וקרעה את כיס חולצתו בו חשבה שנמצא הכרטיס. לאחר שלא נמצא הכרטיס היא החלה להכות אותו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.