סרטון מאיים של החמאס: ליברמן על הכוונת (וידאו)

ברשתות החברתיות בעזה מופץ סרטון עם מסרים מאיימים על ראשי מערכת הביטחון שמוצגים "על הכוונת". צפו. { בעקבות החיסול}

ברשתות החברתיות בעזה מופץ סרטון עם מסרים מאיימים על ראשי מערכת הביטחון שמוצגים  "על הכוונת".

"סוג הגמול יהיה לפי המעשה", נאמר בסרטון

בשלטים שפורסמו ברצועת עזה נכתב ליד תמונתו של הבכיר מאזן פוקהא שנרצח בעזה בסוף השבוע. "קיבלנו את האתגר" – כמענה לחיסול הישראלי.

בסרטון מוצגים ראשי מערכת הביטחון בהם ליברמן ואייזנקוט  עם כוונת רובה על פניהם,  כך גם ראש המוסד יוסי כהן, ראש אמ"ן אביב כוכבי, השר לביטחון פנים גלעד ארדן, ראש השב"כ נדב ארגמן ואל"מ דוד זיני – מפקד חטיבת הקומנדו.

הקליפ שמופץ ברשתות החברתיות וגם דרך אתר סוכנות הידיעות "שיהאב" מזכיר בצורתו תשדירי תעמולה קודמים של חמאס, וכן קליפים בעברית שמפיץ הארגון כלוחמה פסיכולוגית.

ראש הלשכה המדינית של חמאס, חאלד משעל,  התייחס לחיסול אמר: "ישראל החליטה לשנות את כללי המשחק? אנחנו מקבלים את האתגר". משעל הוסיף: "היד הבוגדנית של הציונים התנקשה במאזן אל-פוקהא".

לדבריו, "אם האויב שינה את כללי המשחק ואת כללי הסכסוך – הנהגת התנועה, על מרכיביה הצבאיים ,הפוליטיים – תקבל על עצמה את האתגר". בהודעה הרשמית בשבוע שעבר לא נמסרו נסיבות החיסול, אך דוברי חמאס ברצועת עזה כבר האשימו "סוכנים ישראלים" בכך שעמדו מאחורי הפעולה. הזרוע הצבאית של חמאס בעזה פרסמה הודעה מפורטת בעניין החיסול, שבה איום מפורש על ישראל. "החיסול של מאזן פוקהא תוכנן ובוצע על ידי ישראל", נכתב בהודעה.

"אנחנו נשבור את המשוואה שהאויב רוצה להציב נגד גיבורי ההתנגדות בעזה, ונגרום לאויב להתחרט על היום שבו חשב להתחיל להשתמש במשוואה הזו. האויב ישלם את מחיר הפשע הזה ויהיה זה גמול בהתאם לגודל החיסול של השהיד. מי שמשחק באש יישרף ממנה".ול, כיוון שזה היה חיסול מתוכנן בקפידה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.