"סתומה כמו סלע": טראמפ במתקפת ציוצים

"ג'ו סקארברו המשוגע ומיקה ברזזינסקי הסתומה כמו סלע הם לא אנשים רעים, אבל תכניתם שזוכה לרייטינג נמוך נשלטת בידי הבוסים שלהם ב-NBC. חבל מאוד", צייץ טראמפ בטוויטר

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ממשיך להשתלח נגד צמד מגישי התכנית "הבוקר עם ג'ו" ומעורר ביקורת חריפה באמריקה על התעסקותו בזוטות ועל סגנונו  הברוטלי.

"ג'ו סקארברו המשוגע ומיקה ברזזינסקי הסתומה כמו סלע הם לא אנשים רעים, אבל תכניתם שזוכה לרייטינג נמוך נשלטת בידי הבוסים שלהם ב-NBC. חבל מאוד", צייץ טראמפ בטוויטר.

הנשיא לא חסך ביקורת גם מרשת CNN וצייץ: "אני מאוד מרוצה לראות ש-CNN סוף סוף נחשפה כ'פייק ניוז' ועיתונות זבל. הגיע הזמן".

כבר בחמישי השתלח  טרמאפ במגישי התוכנית בדף הטוויטר שלו. "שמעתי שהתכנית בעלת הרייטינג הנמוך 'הבוקר של ג'ו' דיברו דברים רעים עליי (אל תצפו בזה יותר)", כתב. "אז מדוע מיקה המטורפת בעלת ה-IQ הנמוך, יחד עם ג'ון הפסיכוטי, הגיעו למאר-א-לאגו שלושה לילות ברציפות באזור ליל השנה החדשה והתעקשו להצטרף אליי. היא דיממה מהפנים לאחר הרמת פנים. אמרתי לא".

עיתונאים ואנשי תקשורת אמריקניים זעמו על הציוצים הפוגעניים. דובר רשת MSNBC פרסם הודעת תגובה למתקפת הציוצים של טראמפ: "זהו יום עצוב לאמריקה כשהנשיא מעביר את זמנו על ידי בריונות, שקרים, ומתקפות אישיות במקום לעשות את עבודתו".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.