עֵת נְעִילַת שַׁעַר • האדמו"ר מתולדות אהרן בהדלקה בהשתתפות רבבות

רגעי השיא: האדמו"ר מתולדות אהרן יחתום את אירועי מירון בהדלקה המרכזית שתחל בשעה 19:00, בהשתתפות רבבות יהודים. המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים לאבטח את המעמד לצד כוחות ההצלה שיתפרסו על פני המתחם כולו. ההדלקה תימשך לאורך שעות ארוכות עד לסיום אירועי ל"ג בעומר

רגעי השיא: האדמו"ר מתולדות אהרן יחתום את אירועי מירון בהדלקה המרכזית שתחל בשעה 19:00, בהשתתפות רבבות יהודים. המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים לאבטח את המעמד לצד כוחות ההצלה שיתפרסו על פני המתחם כולו. ההדלקה תימשך לאורך שעות ארוכות עד לסיום אירועי ל"ג בעומר.

האדמו"ר מתולדות אהרן נחת סמוך לשעה 15:30 במסוק במסיכות למירון משם נסע עד לאכסנייתו הסמוכה לציון הרשב"י. את זכות ההדלקה קונה אחד מנגידי החסידות בסכום של עשרות אלפי דולרים כסגולה להצלחה וישועה.

שר הדתות דוד אזולאי, המפקד העליון של אירועי ל״ג בעומר במירון השוהה בחפ״ק המקומות הקדושים במעלה ההר כבר יממה ברצף ומפקח מקרוב על הנעשה הצהיר מוקדם יותר: ״בעמל רב של חודשים ארוכים אפשר לומר כי ההשקעה הייתה משתלמת. הציבור נוהר בהמוניו ומאות אלפי העולים נהנים מהשיפורים שעשינו השנה הזו״.

השר אזולאי הודה לכל הגורמים שפעלו ימים ולילות להצלחת האירוע ובפרט למפקדים בשטח הרב יוסף שוינגר והרב ישראל דרעי שלדבריו ניהלו את המבצע ומנהלים את האירוע בסדר מופתי.

אמש, לקראת השעה 01:00 בלילה כובד השר אזולאי לשפוך את השמן במדורה המרכזית של חסידות קארלין בראשות כ״ק האדמו״ר שליט״א. לקראת בוקר סייר השר יחד עם צוותי כוחות הביטחון בחפ״ק המשטרה ובחפ״ק איחוד הצלה והודה למאות המתנדבים והסדרנים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.