עברו כל גבול: צפו בסרטון השערורייתי של ועד מתיישבי השומרון(וידאו)

הרשת סוערת בעקבות סרטון אנימציה שערורייתי שהופק ע"י ועד מתיישבי השומרון משווה את ארגוני השמאל ל"יהודונים" שמספקים לאירופים השמצות על ישראל תמורת בצע כסף


סרטון אנימציה חדש שהופק על-ידי ועד מתיישבי השומרון מציג ארגוני שמאל כיהודים עם אף ארוך שמספקים לאירופים השמצות על ישראל בתמורה לכסף.

בסרטון נראה אותו "יהודי שמאלני" לכאורה עם אף ארוך כשהוא אוחז במסור ועושה כדבריו של "מפעילו האירופי", שנקרא בתחילת הסרטון "דר שטרימר", על שם הביטאון של המפלגה הנאצית תחת שלטונו של אדולף היטלר.

"אני מתבייש", כתב בתגובה יועז הנדל בדף הפייסבוק שלו, ואפילו הזכיר את החשדות לשחיתות בפרשת ישראל ביתנו, כאשר שמה של החברה לפיתוח שומרון נקשר בפרשה ומנהלה נחקר בה.

"גדלתי בשומרון, משפחתי עדיין גרה שם. אני אוהב את הנופים, האנשים, הרוח. לכן אני כל כך מתבייש בסרטון החדש של ועד מתישבי שומרון", המשיך הנדל. "השמאל כיהודי עם אף גדול. בוגד שמובל בסוף לתלייה. כל הסטראוטיפים האנטישמיים במתכוון. אני, בניגוד לוועד מתיישבי שומרון, עוסק במאבק נגד ארגוני הדה-לגיטימציה. אני משקיע בזה זמן וכסף. אם זה אמור לעזור במאבק נגד ארגוני שמאל רדיקלי – אז לא. כך הופכים מאבק חשוב לשיח הזוי.

"זו לא הפעם הראשונה שבה ועד מתיישבי שומרון פוגע בתדמית של תושבי השומרון, הימין ומדינת ישראל. למועצה אזורית שומרון לא הספיקו החשדות בשחיתות? הגיע הזמן לשים לארגון הזה סוף".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מאוד אמיתי ונכון, אבל עדיין לא לעניין!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב