עדויות מבקרים ששהו עם הרב ברלנד בזימבבואה: "כך הוא מסתובב בין אריות ונמרים בג'ונגל" – מבהיל

אנשים שחזרו לאחר שהות עם הרב ברלנד בזימבבואה סיפרו כי הרב נמצא שם במלון יוקרתי עם וילות נפרדות שנמצאות בתוך מתחם גדול שכולו נמצא בתוך הג'ונגל.

אנשים עשירים באים לשם מכל העולם לחוות לכמה ימים את הג'ונגל האפריקאי, מתוך חצר המלון רואים כל מיני חיות שמסתובבות באופן חופשי בחוץ. קופים, ג'ירפות, זברות, פילים וכו', בתוך הג'ונגל נמצאות גם טורפות: אריות, נמרים, תנינים וצבועים, כל הזמן שומעים את השאגות והרעשים מהג'ונגל ובפרט בלילות.

כמובן שכל המתחם, הם אומרים, מוקף בגדר חשמלית, ובתוך המלון ישנו צוות של אנשי ביטחון במשך 24 שעות ביום, הם גם מציעים לאחרים לבוא ואומרים: "זאת חויה גדולה לבוא לשם לטייל".

ברלנד

אבל באותה נשימה מוסיפים למי שבא לעבוד את השם זה דבר אחר לגמרי, מספרים שהרב ברלנד נמצא שם בשיא חיותו ובשיא השמחה, כל היום הוא מתבודד בג'ונגל ואף אמר: "חיכיתי ליום הזה 76 שנים שאוכל להתבודד ביערות ובג'ונגלים כמו דוד המלך שכל חייו היה מתבודד באותם מקומות ושר ומנגן להשם יתברך, עוד אמר הרב: "איזה נס שזרקו אותי ממרוקו כי רק ככה יכולתי להגיע למקום זה.

הזברות מגיעות להשלים מנין ולשהות במחיצת הרב ברלנד
סיפר אברך שהתפלל עמו שחרית בחצר המלון ולפתע באה קבוצת זברות מהצד השני של הגדר, וכששאל את הרב ברלנד השיב לו: "הם באו להשלים מנין, תראה איך הם כבר עטופים בטליתות שיש להם פסים שחורים ולבנים כמו טלית, וכשסיים התפילה הם נעלמו לתוך היער.

עוד מספרים בתדהמה כי הרב ברלנד מבקש כל פעם מהשומרים במלון לפתוח לו את השער והוא יוצא לבדו לג'ונגל המסוכן כדי להתבודד, כל ניסיונות אנשי הביטחון של בני משפחתו לשכנעו שלא ללכת למקום שורץ חיות טורפות עלו בתוהו, והוא נכנס עמוק עמוק לתוך הגונגל עד שנעלם מהעין וחוזר אחרי כמה שעות כאילו לא קרה כלום. פשוט לא יאומן הם מסכמים מה שקורה בעולמו.

ברלנד 1

באדיבות אתר – כנישתא

15 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא מפחיד תחיות הם לא רגילות לדבר כזה שאדם מסתובב חופשי אצלם מחופש לזברה ועושה קולות מפחידים חח בסוף עוד יגרשו אותו גם משם

  מרן |
  הגב
 2. יש רק ארבעה שמגיבים בכל האתרים נגד הרב אליעזר ברלנד, והם: נחמן איתי שלום. הלל איתיאל. צחי הורביץ (צחי חיות לשעבר). רפאל הורביץ (רפאל אספור לשעבר). כל תגובה שהיא שייכת רק לאחד מארבעתם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • לא נכון אני וכמה מחברי השפויים גם נגדו ושמחים שהוא בג'ונגל. שיאנוס חיות להם לפחות לא יהו צלקות נפשיות והם לא ייאסרו על בעליהן. וגם משבר אימון כמו שהוא עשה הוא כבר לא יוכל לעשות. מה לעשות אני פשוט ביררתי את הענין מכלים ראשונים הכל אמיתי הוא פשוט חולה ומסכן אינני מאשימו כ"כ הוא זקוק לטיפול פסוכולוגי עדיף בכלא זה המצב תתמודד…

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. למה להתגרות בנחש הציוני? תנו לבנאדם מנוחה ויכולת לעבוד את השם כפי רצונו איפוא שהוא רוצה. למה כל הזמן פרטים על מיקומו וכו'?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. נורא ואיום
  איך אדם הולך לג'ונגל שורץ חיות טורפות, זו התאבדות!!!
  אפילו לקבר ישראל הוא עלול שלא לבוא.
  צריך לקשור אותו באזיקים, ולא לאפשר לו ללכת לשם.
  זה מטורף לחלוטין!!!
  אני יודע שהחסידים השוטים יספרו סיפורי עלי באבא, אבל גם אם יטרפו אותו, הם יספרו שהוא עלה בסערה השמימה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. "האדם יראה לעינים והשם יראה ללבב" מישחשוב לו עם ישראל שיתפלל על הרב ברלנד והאמת תצא לאור בקרוב מי שמתלוצץ מצדיק כזה שעובד את בוראו שנים יענש נקודה.

  שמוליק |
  הגב
 6. כל המעשיות כתובים בעלון "כנישתא חדא" מומלץ דחוף למי שמאמין רק לתקשורת ולא לגדולי, ענקי, וקדושי עם ישראל.
  חוצמזה, טיפ – "היזהרו בגחלתן…" כשיבוא משיח, מה נגיד לו? האמנתי לתקשורת, לחילוני שדיבר על קדוש עליון? או אפילו על רב פשוט? האמנתי לאדם שאין לו אוכל כשר בבית, ולא האמנתי לאדם שיש לו תלמידים צדיקים כבר עשרות שנים??? מה נענה לקודשא בריך הוא?? אוי נא לנו כי חטאנו…..

  אליהו יוסף |
  הגב
 7. עפ"י ההלכה שקיבלנו ממשה רבנו שקיבל מהקב"ה
  רק עשרה. יהודים. בני חורין. זכרים. בני י"ג ומעלה. עם סימנים. מצטרפים למנין בלבד.
  ו…לא זברות….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. כבר לימדונו חז"ל;
  לעולם אל יכניס עצמו אדם למקום סכנה –
  א] שמא לא יעשו לו נס;
  ב] וגם אם יעשו לו נס ינכו לו מזכויותיו
  לא חבל?!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. אשרינו שזכינו שקדוש אלוקים כזה (היה) מתהלך בקרב מחננו בואו נתפלל שנזכה שהרב יחזור לארץ ושלא יצטרך לקחת על עצמו עוד גלויות נוראות כאלה בשביל לתקן את כל הפגמי ברית של כל הטוקבקיסטים הנואפים שמגיבים באתר הזה בזלזול במורנו הרב גורו לכם מיום הדין מי אתם בכלל שתזלזלו ברב הקדוש הזה שמחזיק את כל העולם כולו על כתיפיו וביסורים הנוראים שלו מציל את כל העם משואות ממש בגלל העבירות של כל הנואפים שמגיבים כאן ר' נחמן מברסלב כותב שכל מי שחושב על הצדיק דברים של ניאוף זה הכל בא מהפגמי ברית שלו עצמו יקחו את זה לתשומת ליבם כל המזלזלים ברב שליט"א ושכולם יעשו תשובה אמן ואמן.

  אחד שרוצה להיות והלוואי שיזכה להיות הקטן שבתלמידיו |
  הגב
  • סתום את הפה נבל הוא קודש קודשים הרב עשה הכל בכוונה מה לא ברור פה!!!

   רבנו תחזור מתגעגעים |
   הגב