עדות בבית המשפט: התוקף אחז בצווארו ושאג "אני נגד הרב שטיינמן" • צפו בפרוטוקול המלא

בית המשפט  החליט להשאיר באשפוז ולהורות על מעצרו של האברך שתקף את הגראי"ל שטיינמן  עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו ולהורות תקיפת רב מכובד מאוד בקהילתו – כבן 100 שנים, הכשלת שוטרים בעת מילוי תפקידם, תקיפת. כנגד המשיב הוגש זה עתה כתב אישום המייחס לו עבירות של הסגת גבול פלילית כדי לעבור עבירה, ואלה נימוקי הבקשה:

שוטרים וניסיון לתקיפת שוטר בעת מילוי תפקידם כחוק.

צילומים מתעדים את החבלות שנגרמו לשוטרים. המשיב מודה שתקף את הרב. נוכחים בדירת הרב בעת ביצוע התקיפה, דוחות פעולה שוטרי סיור שהגיעו למקום כמו גם לוחות . ראיות התביעה להוכחת אשמתו של המשיב מוצקות ומתבססות בעיקרן על הודעות עדי ראיה שהיו במקום.

מסוכנות בתרה מצידו של המשיב. לא זו אף זו אלא שהמשיב תקף בנוסף את השוטרים שבאו לעוצרו, תקיפתו של המשיב אדם כבן 100 שנים ללא כל התגרות מצידו או היכרות מוקדמת בין השניים מגלה. למשיב אין הרשעות קודמות.

 ההליכים המשפטיים נגדו וכמו כן, להורות על קבלת חוו"ד פסיכיאטרית משלימה בעניינו בתנאי 9. לנוכח האמור לעיל תבקש המאשימה מבית המשפט הנכבד להורות על מעצת של המשיב עד לתום ^0 הוראת אישפוז כפוי.  חוו"ד פסיכיאטרית ראשונית שקבעה כי המשיב שרוי במצב פסיכוטי חריף אשר בגינה הוצאה עבורו ^49767-10-13 0 בפני כבוד השופט שמואל מלמד ולאור אינדקציות בחומר הראיות,   מסוכנותו של המשיב מתחזקת לאור המצב הנפשי שהיה נתון בו בעת התקיפה. במסגרת הליך.

וכך מתואר בכתב האישום השתלשות התקיפה 

בתאריך 23.10.13 בסביבות השעה 5- 00 בבוקר, הגיע הנאשם לדירת מגוריו של הרב אהרון

שטיינמן יליד 1914 (להלן "המתלונן") בבני ברק (להלן: "דירת המתלונן"), פתח את דלת הכניסה

שלא היתה נעולה ונכנס לדירה.

2. באותן הנסיבות, הסיג הנאשם גבול בכך שהתפרץ לחדרו של המתלונן אשר ישב באותה העת על מיטתו, כדי לעבור עבירה בכך שבאותו מועד תקף הנאשם את המתלונן שלא כדין וללא הסכמתו בכך שהתנפל על המתלונן בשתי ידיו, אחז את כתפו השמאלית באיזור צוארון חולצתו ומשך את המתלונן בחוזקה תוך שמטלטל אותו עד כדי הטייתו לכיוון המיטה בעודו צועק; "אני נגד הרב שטיינמן".

3. בסמוך לאחר מכך הגיע השוטר חיים טקויה (להלן: חיים) למקום וביקש לעצור את הנאשם.

באותו המועד תקף הנאשם את חיים שלא כדין וללא הסכמתו כשהוא ממלא תפקידו כחוק, בכך

שתפס את ידו השמאלית של חיים וקרע את חולצתו תוך שמתנגד לכבילתו.

4. באותן הנסיבות ובהמשך, כאשר הגיעו כוחות נוספים למקום האירוע, בעת כניסת הנאשם

לניידת, תקף הנאשם את השוטר,יוגב אונונה (להלן : "יוגב") שלא כדין וללא הסכמתו כשהוא

ממלא תפקידו כחוק בכך שבעט בעזרת רגלו הימנית במשקפיים של יוגב, תפס בידו ושרט אותה.

כתוצאה מתקיפה זו נחבל יוגב ונשרט בידו השמאלית.

5. בהמשך, ומשהגיעו לתחנת המשטרה, הכשיל הנאשם את יוגב כשהוא ממלא תפקידו כחוק בכך שסירב לצאת מהניידת. לצורך הוצאת הנאשם מהניידת נדרשו למקום שוטר נוסף ושני פקחים עירוניים אשר אחזו בנאשם והובילו אותו לתחנת המשטרה.

6. בתחנת המשטרה, בחדר העצורים, קם הנאשם המכיסא עליו ישב והחל להתקדם במהירות לעבר השוטר רותם חמאם (להלן: "רותם") תוך שצועק: "אני לא מאמין בכס" ותוך שמנסה לתקוף את רותם שלא כדין וללא הסכמתו כשהוא ממלא תפקידו כחוק ולתפוס בחולצתו. מאחר והנאשם היה כבול בידיו וברגליו איבד את שווי המשקל ונפל ארצה.

פרוטוקול 1 פרוטוקול 2 פרוטוקול 3 פרוטוקול 4 פרוטוקול 5 פרוטוקול 6

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מזעזע!!!!!!!!!
  אבל מה שנכון- איזה היתר יש לפרסם את כל הפרטים האישיים שלו? זה באמת תמוה בעיני שבאתר חרדי מפרסמים את זה….לשוה"ר ורכילות! מסכנה אשתו:( מסכנים משפחתו:(
  אבל "ישראל ערבים זה לזה" ולא משנה מה המניע/סיבה/שולח שלו- זה בלתי נתפס! איך אפשר לגעת ב"ספר תורה"???? איאיאיייייי מה יהיה איתנו?
  רפואה שלמה לגדול הדור מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א! אנחנו צריכים אותו בריא שיגן על הדור השפל שלנו!:(
  תנחומי למשפחה שמסביב שבוודאי לא אשמה….

  יוני |
  הגב
 2. אין שום התיר הילכתי לפרסם את הדפים שהינם מידע אישי וגם אם החוק מתיר
  פעם חשבתי שאנחנו טובים יותר. כניראה טעיתי
  אישתו בחודש תשיעי מספיק להתעלל בה
  וכן זכות הציבור לדעת אינו גובר על איסור רכילות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אני ממש מתמוגג בהנאה גלוי-ה כי כל זמן שהליטאים מכים אחד בשני, והאהרונים מכים בזלונים, והגוראים של היום פשוט עבר עליהם הקלח, "יהדות התורה והשבת" הם הצביעו נגד התורה ונגד השבת עבור מחלל שבת ותורה, והבלעזאים אחריהם ברוב טפשותם ה"י, ובודאי תכף נשמע מהם בכל שופרותיהם כמה שהם צודקים כמו עיוורים ההולכים בחושך ככה הם מתנהגים, וכל זה חייב להיות נזקף על ראשו ועל חשבונו של בעל המחלוקת הידוע "אמש" ואוי לו ולנוהים אחריו עוד היום ולא חשוב מאיזה מחנה דלעיל המה. ואנו את נפשנו הצלנו מהם ומהמונם, ברוך השם שאנו לא "החרדים" ולא "הדתיים" שאנו לא, אלא רק בתורה אנו מאמינים ולא בכל הארחי פרחי של דור עזוב ומסכן זה.

  לא יעזור הלוקשן האלה שאתם מפנתזים |
  הגב