עדות: טראמפ ניסה לשחד עיתונאית במהלך הבחירות

נשיא ארצות הברית הנבחר דונלד טראמפ ניסה לשחד את העיתונאית מייגן קלי, שדרנית "פוקס ניוז" שהסתכסכה איתו במהלך מערכת הבחירות, כך טוענת קלי בספרה החדש.

נשיא ארצות הברית הנבחר דונלד טראמפ ניסה לשחד את העיתונאית מייגן קלי, שדרנית "פוקס ניוז" שהסתכסכה איתו במהלך מערכת הבחירות, כך טוענת קלי בספרה החדש.

לטענתה טראמפ הציע לה מתנות בתמורה לסיקור אוהד במהלך מערכת הבחירות. אחת ההצעות – שהייה בחינם באחד מהמלונות שבבעלותו.

קלי כותבת בספרה "להסתפק ביותר" שצפוי להתפרסם ביום שלישי כי הנשיא הנבחר הציע לעיתונאים רבים מתנות בתמורה לשינוי באופן הסיקור. "זה אחד מהסיפורים שלא סופרו על קמפיין הבחירות האחרון", אמרה קלי. "הוא גם ניסה לזכות באהדתם בכך שהרעיף עליהם שבחים. זה חכם כי התקשורת מלאה באנשים שהאגו שלהם זקוק לליטוף".

טראמפ לא הסתפק בהרעפת מחמאות ובמתנות, לדבריה, במצבים שבהם היה ברור שהעיתונאים מוטים לטובתו, טראמפ ניסח יחד עמם ביקורת נגדו, על מנת שהציבור לא יחשוד בהטייה.

קלי התייחסה לעימות שהנחתה במהלך מערכת הבחירות במפלגה הרפובליקנית ואמרה כי ייתכן שטראמפ קיבל מידע על שאלתה הראשונה בנוגע להתבטאויותיו נגד נשים. באותו עימות התפרץ טראמפ על קלי, לאחר ששאלה אותו אם התבטאויותיו מצביעות על שנאת נשים ואף מנתה מספר ביטויים פוגעניים שאמר.

בשעתו הדבר עורר סערה גדולה וטראמפ הודיע כי יחרים את העימות הבא שנוהל  על ידי רשת פוקס. טראמפ המשיך להעליב את קלי, טען כי "דם ניגר ממנה", ואף ייחס לה את הכינוי "בימבו". בחודש מאי האחרון נפגשו השניים פעם נוספת – הפעם לריאיון פיוס ששידרה רשת פוקס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.