עדות: כך התעללו פקחיות סיטיפס בנערות החרדיות

פקחי חברת ״סיטיפס״ התעללו בשתי ילדות חרדיות בנות 12 על הרכבת הקלה בירושלים, כך עולה מעדות קשה שפורסמה ברשת. סיטיפס: "הנערות אינן תמימות"

התעמרות: פקחי חברת ״סיטיפס״ התעללו בשתי ילדות חרדיות בנות 12 על הרכבת הקלה בירושלים, כך עולה מעדות קשה שפירסמה גולשת ברשת החברתית, הגולשת תיארה התנהגות מבישה של פקחי ׳סיטיפס׳ כלפי הילדות החרדיות.

בפוסט שהתפרסם ברשת החברתית ועורר תהודה נכתב כך: ״היי כפי שאתם רואים הפנים טושטשו משום שהמטרה היא לא לבייש אבל גם לא לטייח. אחרי התלבטות גדולה החלטתי שזה לא הוגן שלא לספר מחזה נורא שראיתי אתמול בסביבות השעה 14:00 שלצערי לא יכולתי להסריט בגלל הסוללה החלשה בנייד. השתיים האלו הורידו מהרכבת שתי ילדות חרדיות שנראו לא יותר מבנות 12. ראיתי אחת מהן שכנראה היא זו ש"נתפסה" מנסה "להנצל" בדין ודברים איתן.

מתחננת ומסבירה ללא הועיל שהיא אינה גנבת.. היא גם בכתה לאחר שהן לקחו את הרב קו שלה ואמרה בקול נשבר ובתמימות "תחזירי לי זה גזל!". ראיתי את התוקפנות של השתיים האלו לצד לעג וצחוק על הילדה הזו ונקרע לי הלב על הילדה שהלכה משם מבוישת ומושפלת עם חברתה במהירות.

התלבטתי המון אם להעלות את הפוסט הזה אבל השתיקה תהיה יותר לא הוגנת כלפי הילדות האלו וכלפי ההורים שלהן וכלפי קורבנות יומיומיים נוספים. לשתיים האלו אני חייבת להגיד שאני מצפה שתפגינו קצת יותר רגישות ואנושיות. ולסיטיפס אני אומרת – עד מתי?!״

מסיטיפס הרכבת הקלה בירושלים נמסר: "על פי בדיקה שערכנו ולהבדיל ממה שנטען, מדובר במקרה שהתרחש לפני למעלה מחודש כאשר הבקריות פעלו על פי הנהלים. הנערות לא תיקפו את כרטיסיהן ועל כן התבקשו על ידי הבקריות לצאת עימה מהרכבת. לאחת מהנערות כלל לא היה כרטיס נסיעה, וכאשר הן התבקשו להזדהות, בחרו הנערות לברוח מהמקום. סיטיפס פועלת בכל נושאי האכיפה על פי הוראות החוק הקובע את חובת הרכישה ותיקוף הכרטיסים.
"ההוראה לרכוש ולתקף את הכרטיסים היא מדיניות מערכתית שנקבעה על ידי משרד התחבורה, כאשר חובת התיקוף חלה על כל סוגי הכרטיסים ובכל נסיעה. ברור ומובן כי גם נערות צריכות לשלם על נסיעה ברכבת הקלה ובריחתן מהמקום רק ממחישה שאין מדובר במעשה תמים".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אחד בא לאשתו אומר לה: אולי תסתובבי רגע בבקשה? אומרת לו אשתו: למה? אומר לה הבעל: לא יודע, אבל ללוט זה הצליח.......

  אחד בא לאשתו אומר לה: אולי תסתובבי רגע בבקשה?
  אומרת לו אשתו: למה?
  אומר לה הבעל: לא יודע, אבל ללוט זה הצליח…….

  ממש כך הגיע הזמן לסלקם |
  הגב
 2. מדוע הנשים השמאלניות מאוהבות בגפני? ומדוע גפני אוהב אותן? למי שכבר שכח, גפני הכריז בעבר כי שלי יחימוביץ היא האדמורי"ת שלו, אז אין זה פלא שהן רוצות לנשק אותו וכו'. תשימו לב: זה כבר קןרה בגלוי ומי יודע מה קורה בסתר. חילול השם של ממש.

  מדוע הנשים השמאלניות מאוהבות בגפני? ומדוע גפני אוהב אותן? למי שכבר שכח, גפני הכריז בעבר כי שלי יחימוביץ היא האדמורי"ת שלו, אז אין זה פלא שהן רוצות לנשק אותו וכו'. תשימו לב: זה כבר קןרה בגלוי ומי יודע מה קורה בסתר. חילול השם של ממש.

  זה כבר קןרה בגלוי ומי יודע מה קורה בסתר |
  הגב