עדינה בר שלום נפגשה עם לפיד: "שוקלת להצטרף ליש עתיד"

במהלך פאנל נשים טענה בר שלום כי נפגשה עם לפיד מספר פעמים. עם זאת בר שלום סייגה כי את דבריה כשאמרה "שהיחס של המפלגה לציבור החרדי מטריד אותה"

הרבנית עדינה בר-שלום, בתו של מרן הרב עובדיה יוסף ז"ל, קיבלה פניה להצטרף למפלגת יש עתיד, בראשותו של ח"כ יאיר לפיד, כך מדווח גלובס.

על פי הפרסום בגלובס, אתמול (ד') בערב, בהצגת התאטרון "סימני דרך" על חייה של נעמי שמר, נשאלה בר-שלום על ידי הנוכחים האם זה נכון שהיא מצטרפת למפלגת יש עתיד בראשות יאיר לפיד, ובר-שלום ענתה שאינה שוללת זאת, ושהיא נפגשה עם לפיד מספר פעמים. עם זאת בר שלום סייגה כי את דבריה כשאמרה "שהיחס של המפלגה לציבור החרדי מטריד אותה, ולכן לא קיבלה כל החלטות בעניין".

בר-שלום היא מייסדת המכללה החרדית בירושלים, היא כלת פרס ישראל וכן היתה אחת ממדליקות המשואה ביום העצמאות.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכי תתנצרי

  כבר לפני הבחירות הקודמות היא נפגשה עם לפיד
  ואז דרעי נתן לה איזה תפקיד יו"ר הנשים של ש"ס או משהו כזה
  עכשיו היא גם מחפשת כבוד ובשביל זה היא מוכנה לחזק את לפיד
  ולמכור את הציבור החרדי.
  מצידי שתתנצר….

  אבי |
  הגב
 2. דרקי שביזה ת''ח וכשנתפס רק כשנתפס התנצל כאילו ועוד מה יש בשס החמדן גויטה אלה גיבוריך הא? אנו מעריצים רק מרן מזוז שליט''א הגר''א של דורנו הוא יביע אומר של היום השאר ישי או מישהו אחר לא משנה ממש לא מענין אותנו שס דומה לחנות פלאפל שהבעל הבית האציל נפטר כולם אהבו לאכול שם כי היה נקי כשר וטעים עד שהוא נפטר אמנם הוא נתן המושכות לחכם שלום וכו' אבל מה זה מסריח שם בעעעעעעעעעע וכשמעיזים לפתוח הפה מה אמרים תסתכל יש תמונה של מרן (כאילו מורשת מרן בלה בלה) מה אתה לא סומך עלינו ויוצאים השבבניקים דרקי גויטא מלכלבלי וכו' בחסות מרן כביכול לליצנות שלהם בינתיים המונה דופק ושס מה זה מתכווצת אדרבא שיהיה כך עד 0 בעזהי''ת כי הכל שם 0000000 ועוד צריך לחקר מנין הכסף הזה של יחצ''נות של מכלוף דרעי. יש כאן שחיתות נוראה

  דרקי שביזה ת"ח וכשנתפס רק כשנתפס התנצל כאילו
  ועוד מה יש בשס החמדן גויטה אלה גיבוריך הא?
  אנו מעריצים רק מרן מזוז שליט"א הגר"א של דורנו הוא יביע אומר של היום השאר ישי או מישהו אחר לא משנה ממש לא מענין אותנו
  שס דומה לחנות פלאפל שהבעל הבית האציל נפטר כולם אהבו לאכול שם כי היה נקי כשר וטעים עד שהוא נפטר אמנם הוא נתן המושכות לחכם שלום וכו' אבל מה זה מסריח שם בעעעעעעעעעע וכשמעיזים לפתוח הפה מה אמרים תסתכל יש תמונה של מרן (כאילו מורשת מרן בלה בלה) מה אתה לא סומך עלינו ויוצאים השבבניקים דרקי גויטא מלכלבלי וכו' בחסות מרן כביכול לליצנות שלהם
  בינתיים המונה דופק ושס מה זה מתכווצת אדרבא שיהיה כך עד 0 בעזהי"ת כי הכל שם 0000000
  ועוד צריך לחקר מנין הכסף הזה של יחצ"נות של מכלוף דרעי. יש כאן שחיתות נוראה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב