עדי מינץ: ערוצי התקשורת מייצגים כ5% מהציבור הישראלי

מנכ"ל מועצת יש"ע לשעבר עדי מינץ: ערוצי התקשורת לא מבינים למה כועסים עליהם, אך המציאות כיום בישראל: 3 ערוצי תקשורת מייצגים 5% מהחברה הישראלית. בנוסף, קורא מינץ לחבריו בימין: הפסיקו עם הקללות והגידופים.

הם בכלל לא מבינים למה כועסים עליהם. אומר יו"ר מנכ"ל מועצת יש"ע לשעבר עדי מינץ על כלי התקשורת השונים בישראל, המראים חוסר אובייקטיביות בכל הנוגע למאבק בחמאס, כאשר נותנים במה לשונאי ישראל מבית ומחוץ.

"5% מהחברה הישראלית השתלטה על 3 ערוצי הטלוויזיה ולמעשה על המרחב הציבורי בשבועות האחרונים. זה לא חדש, אבל זה כל כך נוכח במציאות שלנו, כש 95% מהחברה חושבים אחרת". אמר מינץ.

מינץ הוסיף: "כן, הם מזמינים מדי פעם מרואינים מהימין לנסות לאזן את התוכניות שלהם, אבל הטון, כן טון הדיבור של המראיינים, אופן הגשת השאלה, קוצר הרוח של המראיין כלפי התשובות". "והפרשנים, תיראו באיזו נימת לגלוג הם מתייחסים לפרשן היחיד בשטח שמפרשן בעד צה"ל באופן מוחלט, רוני דניאל, אני כבר לא מדבר על האברמוביצ'ים למיניהם, אלא על כל יתר הרוב המכריע של הפרשנים, חלקם פשוט מהאו"ם… הם לא מבינים כיצד צמחה לה מן תקשורת אלטרנטיבית, בדמות הרשתות החברתיות שמזנבת בבלעדיות השמאלנית. הם שואלים כל הזמן: אבל למה הם (החברה הישראלית הבריאה) כועסים עלינו, הרי אנחנו אובייקטיבים"?

"כן, חברים מהתקשורת השמאלנית, תודה שזזתם קצת מהשמאל העמוק ל'אובייקטיביות', רק שכחתם שעם ישראל נלחם כעת".

בסיום דבריו פנה מינץ לחבריו בימין: "יחד עם זאת חברים בימין, אזהרה חמורה, הפסיקו מיד את הקללות, חדלו מיד מהגידופים, אין שום מקום לדה לגיטימציה, יש מקום לשינוי, והוא יקרה אי"ה. כן, גם בתקשורת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.