החל ממוצ"ש יחסמו הנתיבים למירון ברכב פרטי גם מצפת • כל הפרטים

כהמשך לעדכונים הקודמים מוגשים כאן לתועלת הגולשים עוד עדכונים נוספים שחשובים לבאי צפת בימי ההילולא. כנסו ותתעדכנו.

1. כל האוטובוסים מצפת למירון יורידו את הנוסעים ישירות בכניסה הראשית של מושב מירון כפי שהיה כל השנים, ולא כפי שפורסם בטעות שההורדה בחניון.

2. החל ממוצ"ש יחסמו כל נתיבי הגישה למירון ברכבים פרטיים גם מהעיר צפת ובחלק ניכר של הכבישים החסימה תוקדם כבר ליום שישי. לידיעתכם: בעקבות אירועי שנה שעברה המשטרה מתכוונת לנהוג באפס סובלנות כלפי כל ניסיון להפר את ההוראות.

3. מחירי הנסיעה: (הנחות בנסיעה זו ינתנו כפי הקיים בשאר קווי התח"צ: אזרח וותיק, סטונדט מועדף, וכו')

כיוון אחד קוד 5: 10 ש"ח.
הלו"ש 17 ש"ח
כרטיסיה רגילה קוד 5 (חובה רב קו): 5' נסיעות 40 ש"ח.
כרטיסיית נוער/וותיק קוד 5 (חובה רב קו): 6' נסיעות 30 ש"ח.

שימו לב: לא ניתן להטעין כרטיסיית נוער בכרטיס רב קו של מבוגר אפי שהוא הורה לנוסע נוער. ניתן לשלם מתוך כרטיסיה רגילה שברב קו עבור נוסע המוגדר נוער. נוסע נוכח יכול לשלם מתוך הכרטיסייה שברב קו שלו עבור חברו.

4. ילד מתחת לגיל חמש פטור מתשלום באם הוא בהשגחת מבוגר. שימו לב: כל מבוגר יכול להעלות ללא תשלום רק ילד אחד בלבד (שמתחת לגיל 5).

5. בכל יממת הילולת ל"ג בעומר ניתן לפנות בכל מקרה של בעי'ה לנציג הוועד לתח"צ איכות – ר' יצחק זאב 057-3128000

​6. בשורה משמחת: בעקבות פעילותם של חבר המועצה הנמרץ ר' נחמן גלבך יחד עם ר' שלמה רוזנשטיין ממשרד התחבורה וכן חבר וועדת החמישה הגרמ"ד קפלן יחד עם המהנדס הראשי לבטיחות דרכים במשטרת ישראל מר ערן סדן, חניון "נתיב אקספרס" הועתק השנה למיקום הכי קרוב למירון חניון מס' 1.​ חציית הכביש מהיציאה הראשית של מירון אל הצד השני של הכביש לכיוון החניון אפשרית רק דרך מעבר המנהרה להולכי רגל שנמצא בסמוך לכניסה הראשית למושב מירון.

​7. מודיעין ארצי לבירור זמני קווים של כלל חברות התחבורה הציבורית: 8787*

8. כפי שפורסם, ינתן שירות מצפת למירון בשני קווים: קו 15 (חדש) יאסוף נוסעים בתחנה המרכזית בצפת ומשם יצא דרך צומת ביריה ישירות לכניסה הראשית של מושב מירון שם תהיה הורדת כל הנוסעים. מסלול חזור קו 15: מעלה נוסעים בחניון מס' 1 של חב' "נתיב" ויוצא לכיוון צפת דרך צומת ביריה שם הוא פונה ישירות לעבר התחנה המרכזית להורדה אחת ללא פיזור בדרום.

קו 5 יצא ממקום ריכוזו ברחבת השוק ויתחיל לאסוף נוסעים בתחנתו הראשונה ברח' זבוטינסקי סמוך לבית אבות לאורך כל התחנות שבדרך מסלולו. מיד לאחר התחנה הראשונה בזבוטינסקי הוא פונה ימינה לרחוב החלוץ עד לכיכר החדשה של צומת החלוץ – הנשיא, משם הוא יפנה שמאלה לרח' הנשיא, ימשיך לויצמן, שפרינצ'ק הכשרת הישוב, ימינה לרח' צה"ל והלאה עד לתחנה האחרונה שליד גני הדר ומשם הוא ייצא ביציאה הדרומית לכיוון מירון.

מסלול חזור של קו 5' יהיה כדלהלן: מהחניון של חברת נתיב במירון האוטובוס ייצא לכיוון הכניסה הדרומית של צפת שם הוא יכנס לכיוון גני הדר (מתחיל לפזר נוסעים בכל התחנות שמכאן והלאה), בכיכר השני הוא פונה שמאלה לרח' צה"ל (קריית מאור חיים) בסיום רח' צה"ל הוא ממשיך לרח' האצ"ל, שפרינצ'ק, ויצמן, לאחר כיכר נס קפה הוא לוקח ימינה לרח' פרומוצ'נקו, ובסיומו הוא לוקח שוב ימינה לרח' זבוטינסקי ויסיים להוריד נוסעים בתחנה האחרונה הסמוכה לכניסה לשוק. לכיוון היציאה הדרומית מהעיר.​
בחזור קו 15 יחזיר ישירות מהחניון אל התחנה המרכזית דרך צומת ביריה, וקו 5 יכנס לצפת דרך הכניסה הדרומית ומשם יבצע פיזור בכל התחנות שלאורך מסלולו עד לתחנה הסמוכה לכניסה לשוק.

9. בעקבות פעילותו של חבר המועצה הנמרץ ר' אליעזר לזר, שירות התח"צ מצפת יחל לפעול כבר מיום חמישי (ולא כפי שפורסם בטעות) החל מ- 10 בבוקר ועד עשר בלילה בתדירות של פעם בשעתיים, והתדירות תגבר לפי הצורך. השירות ישוב לפעול ביום שישי בשעה 9 בבוקר עד שעה לפני כניסת השבת. במוצ"ש בחוקותיי ישוב השירות לפעול החל מחצי שעה לאחר יציאת השבת ברציפות כל הלילה ויום שלמחרת עד ליום ראשון מוצאי ל"ג בעומר ב- 12 בלילה.

עולו ואיתכנשו בי הילולא דרשב"י.

הוועד לתח"צ איכות – צפת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.