עד המדינה ובניזרי נפגשו מול מצלמות הטלוויזיה

מפגש דרמטי התקיים היום (ראשון) בין הרב שלמה בניזרי לבין משה סלע, שהיה עד המדינה במשפט של הרב בניזרי, העימות ישודר בערוץ 2

היום התקיים מפגש בין הרב שלמה בניזרי לבין משה סלע, שהיה עד המדינה במשפט של הרב בניזרי, ועל סמך עדותו הורשע הרב.

המפגש התקיים באולפני רדיו ירושלים וצולם גם ע"י ערוץ 2. "בתכנית הובאו דברים מדהימים, כולל בדיקת פוליגרף ועוד, המעידים על העוול והפשע של המשטרה והפרקליטות כנגד הרב בניזרי", מסרו מקורביו של בניזרי.

התכנית תשודר היום בשעה 17:00 ברדיו ירושלים, תדר 101 fm. ובערב תשודר כתבה בטלויזיה בחדשות ערוץ 2.

עו"ד אוסדיטשר שהיה פרקליטו של בניזרי מוסר בתגובה כי "מדובר בפצצת אטום שתרעיד את אמות הסיפין כאשר היום מוכח כי גרסתו של הרב בניזרי היתה אמינה וישיבתו בכלא היה לשווא".

 

"נסיעת מבחן" עם הרב שלמה בניזרי, בהגשת רונן גרוס. צפו בראיון המלא:

הפיקה: מירי גפן

כזכור, השר לשעבר שלמה בניזרי הגיע לפני כחודש למשרדים של עו"ד משה יצחק אוסדיטשר והחל במסכת ראשונה של דיונים לקראת הגשת בקשת למשפט חוזר לאור דבריו של עד המדינה משה סלע שהודה כי הכריחו אותו להעיד נגד בניזרי.

בניזרי עצמו מתלבט בעיקר בשל בני משפחתו שלוחצים עליו שלא לחדש את המאבק לאור תקדימי העבר, מנגד, עו"ד משה יצחק אוסדיטשר ייעץ לו שכן לערער לאור דבריו הדרמטיים של עד המדינה שסותרים את עדותו הראשונה שמסר לפני בית המשפט.

בנו נתנאל בניזירי פרסם הודעה בדף הפייסבוק שלו בו הודיע כי בניזרי החליט שלא לחדש את המאבק. וכך הוא כותב:"לאור דבריו החמורים של מר משה סלע עד המדינה שהעיד נגד הרב בניזרי, אשר הצהיר השבוע מעל כל במה תקשורתית כי שיקר בעדותו בבית המשפט, והרב בניזרי חף מפשע, התכנסו הערב עורכי הדין מר אבי חמי, יהורם מלכה ומשה אוזדיצ'ר כדי לדון בדרכי הפעולה לאור דבריו החמורים של מר סלע.

עורכי הדין סברו שיש מקום לפתוח בהליך של משפט חוזר, ובו תצא בוודאי חפותו לאור, ואף המליצו לו לעשות כן.

הרב בניזרי התייעץ עם בני משפחתו, והם הביעו את התנגדותם החריפה למהלך זה, מאחר ואין להם אמון במערכת המשפט הקלוקלת, אשר תקום ותכה על חטא.
לסיכום כותב בנו, "הרב בניזרי קיבל בהכנעה את החלטת בני משפחתו ואמר: "החלטתי לשים את הפרשה מאחוריי, ולהסתפק במשפט הציבור אשר הזדעזע מהוידוי של עד המדינה. ההחלטה לא קלה לי מאחר ושילמתי מחיר אישי יקר וכבד וברצוני להמשיך להילחם על שמי הטוב, אך גברו עליי בני משפחתי שאינם מוכנים לחזור לסיוט הנוראי מחדש, וכן מחוסר אמונם במערכת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.