עד המדינה שהפליל את בניזרי במכתב לנשיא המדינה

עד המדינה משה סלע שיגר מכתב בו הוא קורא לנשיא המדינה לקצר בעבור השר לשעבר שלמה בניזרי את תקופת הקלון " שיקרתי בעדותי"

 

 

עד המדינה משה סלע שיגר מכתב בו הוא קורא לנשיא המדינה לקצר בעבור השר לשעבר שלמה בניזרי את תקופת הקלון, וזאת בכדי שיכול לשוב לעשייה הציבורית.  במכתב מודה סלע כי סייע לחוקרים להפליל את בניזרי, ובעדותו שיקר והעיד על "דברים שלא קרו מעולם".

וכך הוא כותב: "לאחרונה יצא לי לקרוא בעיתונות על בקשת חנינה שהגיש הרב שלמה בינזרי לכבוד הנשיא לאור זאת הנני פונה אל כבודו בבקשה חריגה וייחודית זו לאשר את בקשת החנינה של הרב שלמה בינזרי מהטעמים הבאים: שמי משה סלע שימשתי כעד מדינה מרכזי בתיק השוחד של השר לשעבר הרב בינזרי.  במהלך התנהלות החקירות הקשות הארוכות והמתישות עברתי סיטואציות קשות ומאבקי הישרדות קשים על מנת לצלוח את הפרשה הנ"ל בשלום. מבחינתי חוקרי יאחה אילצו אותי להעיד דברים שלא קרו ולסייע להם להפליל את השר בינזרי

עוד ממשיך לחשוף במכתבו עד המדינה:  בצער רב נאלצתי לשקר ולסלף בעדותי בחקירות על מנת לרצות את חוקרי המשטרה במטרתם להגיע להרשעה בתיק ולהציל את עורי . על מנת לאמת את דבריי כעת באופן רשמי בהמלצות שני עורכי הדין בוצעה לי בדיקת פוליגרף ובה יצאתי דובר אמת שאכן שיקרתי בעודתי במשפטו של הרב בינזרי".

לסיום כותב עד המדינה: "אם יש נחמה שעוד ניתן לעשות עם הדבר היא לקבל את בקשת החנינה של הרב בינזרי ולקצר את תקופת הקלון אשר הושתה עליו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.