מתעד התקרית האלימה באיצקוביץ' ל'קוקר': "בושה וחילול ה' להקניט חיילים חרדים" (וידאו)

שאול קרויזר שהיה עד לאירוע האלים אמש סמוך לביה"כ איצקוביץ משחזר בראיון וידאו את ההתרחשויות. צפו

שאול קרויזר שהיה עד לפרשת האלימות הערב סמוך לבית הכנסת 'איצקוביץ' בבני ברק  בראיון לקוקר: "חילול ה' להקניט חיילים חרדים, מקווה שלמדו לקח".

שאול קרויזר הוא בעל פיצרייה ירושלמית מפורסמת ובדרן מוצלח לעת מצוא, שהיה נוכח הערב באירוע האלימות בין חילונים צעירים לבחורי ישיבות שצעקו לעבר קבוצת חיילים בלבוש צבאי : "חרדקים החוצה"

קרויזר מספר בראיון לקוקר כי היה מופתע שכל הסובבים לא פצו פה, ואף היה נראה שהם מרוצים מן המכות שהפליאו הבחורים החילונים בבחורי הישיבות שהקניטו חיילים.

צפו:

[alooma ref="5bc723cd9beab68919732414eb5169a4.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קרויזר לפני שאתה נותן מוסר לחרדים על צבא 1 לא שירתת 2 תתחיל לשלם מיסים בחניות שלך לציונים שאתה כל כך אוהב ועל תגנוב מהמדינה שלך .3 לך תתפרנס אצל החילונים הצייונים שמשרתים בצבא שאתה כל כך אוהב ועל תתפרנס מהבחורי הישיבה המשתמטים..

  יואליש |
  הגב
 2. כל תומכי עץ ואנשי הפלג הירושלמי הם בגדר עדר ללא רועה. מסכנים. חלקם שם בגלל עניינים אישיים פוליטיים שלא קשורים לדת בשום דרך שהיא. והם אלו שמתסיסים את הצעירים לבזות את דרך ה ותורת ה. גרועים מהרב כהנא

  דניאל |
  הגב
 3. מרן רבינו הקדוש והנורא רבן ואורן של ישראל שר התורה אספקלריא המאירה קודש הקדשים מרן מרן מרן מרן שטיינמן שליט"א עד מאה וחמישים שנה אמן.

  euch |
  הגב
 4. שאווול יא'מלך !
  כל הכבוד הגיע הזמן שהציבור סוף סוף ימאסס בקיצוניים !
  הקיצוניות אף פעם לא עשתה טוב לאף אחד
  (דאעש גם קיצונים..)
  יחיאל גלאי ישר כוחך !!!
  כיף פשוט כיף הכתבות שלך

  toko |
  הגב