עד ראיה: המחבל התנפל קודם כל על הנהג(וידאו)

אחד מנוסעי האוטובוס: "הנהג נאבק עם המחבל ואף ריסס לעברו גז מדמיע". שוטרי יחידת נחשון שעברו במקום גילו תושיה וירו במחבל, מפקד היחידה: "גאה בהם". צפו

זמן קצר לאחר פיגוע הדקירה בתל אביב, מתחילה התמונה להתבהר: ע"פ עדויות של אנשים שהיו במקום, המחבל דקר קודם כל את הנהג שנאבק איתו, בהמשך הוא דקר מספר נוסעים באוטובוס.

לאחר מכן נמלט המחבל מהאוטובוס והחל לדקור עוברי אורח ברחוב. בשלב זה הבחינו בו שוטרי יחידת נחשון שהיו בדרכם לבית המשפט. השוטרים הגיבו במהירות, ירו בו והוא נהרג.

אחד מנוסעי האוטובוס סיפר לערוץ 2: "שמעתי צרחות ולא הבנתי מה קרה. כולם רצו לחלק האחורי של האוטובוס. המחבל היה חצי מטר ממני. הנהג לא הספיק לפתוח את הדלתות. ברגע שפתחו כולם רצו החוצה ואני נפלתי וקיבלתי מכה".

כפי שדיווחנו מוקדם יותר, מחבל חמוש בסכין דקר הבוקר מספר בני אדם בקו 40 של חברת "דן" בתל אביב, בדרך בגין בעיר, סמוך לגשר מעריב. מצבם של שני פצועים הוגדר קשה, ושלושה אחרים – במצב בינוני. הם פונו לבית החולים איכילוב ולתל השומר. צוות של משטרה שרדף אחרי המחבל ירה לעברו, פגע בו ברגלו ועצר אותו. האזור נסגר לתנועה.

עד ראייה במקום סיפר ל'גלי צה"ל': "נסענו במכונית אחרי האוטובוס. פתאום ראינו אנשים יורדים ממנו ורצים, צורחים ובוכים בהיסטריה. פחדנו שיבוא גם אלינו. הגיעו מלא אמבולנסים, עכשיו פינו את כולם".

אהרון קליין מתנדב איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בנהג האוטובוס ושני נוסעים שהיו בקדמת האוטובוס ונדקרו בפלג גוף עליון, כמו כן מספר נפגעים נוספים סבלו מפציעות, חתכים, וחרדה, בסיוע מתנדבים נוספים של איחוד הצלה הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני עד להגעת האמבולנסים שפינו את מרביתם לבתי החולים, כלל הנפגעים היו בהכרה מלאה, כוחות משטרה הגיעו במהירות למקום לבדיקת נסיבות האירוע, כשהגעתי לזירה אמרו לי הנוסעים כי מחבל שדקר אותם נמלט לעבר מוסך סמוך".

בוידאו: המחבל שרוע על הקרקע כשהוא פצוע ואזוק
[alooma ref="e6a8e3b2b5867a0976661b751390acb0.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.