מתפלל שניצל מהטבח משחזר: "ביקשתי מהקב"ה שיציל אותי"(וידאו)

יוסי, מתפלל ששהה בבית הכנסת בעת הפיגוע בירושלים, תיאר את הרגעים הקשים: "הבנו מה קורה כי המחבל ירה לפני שנכנס לבית כנסת…הם צעקו אללה אכבר"

יוסי, מתפלל ששהה בבית הכנסת בעת הפיגוע בירושלים, תיאר את הרגעים הקשים. "הבנו מה קורה כי המחבל ירה לפני שנכנס לבית כנסת", תיאר. "הוא ירה באקדח והם צעקו אללה אכבר"

ניצול מהטבח בבית הכנסת הבוקר (שלישי) בירושלים, ששהה והתפלל במקום, סיפר על המתרחש. "ניסיתי להימלט", תיאר. "ברחתי בין כיסאות ושולחנות, הטלית נתפסה, השארתי הכול וברחתי".

"היו שני מחבלים", סיפר יוסי. "אחד עם נשק חם והשני עם סכין. הם נכנסו לבית כנסת באמצע התפילה, נשמעו יריות והייתה המולה".

"הבנו מה קורה כי המחבל ירה לפני שנכנס לבית כנסת", הוא שחזר. "הוא ירה באקדח והם צעקו אללה אכבר. הבנו שקורה פה אירוע. הם היו חשופי פנים". יוסי המשיך ותיאר את שחש בעת האירוע. "מה שעובר בראש הוא שאתה מדבר עם הקב"ה ברמות שלא דיברת בעבר, מבקש שיציל אותך מהאירוע הנורא הזה."

שוטרים שהיו בזירה בבית הכנסת קהילת יעקב בשכונת הר נוף, ניהלו קרב יריות עם המחבלים, בסיומו חוסלו שניהם. המשטרה מנהלת מצוד אחר מחבל שלישי, שיתכן שנמלט מהזירה.

בסיום קרב היריות חוסלו שני המחבלים. בפיגוע נהרגו ארבעה בני אדם, ארבעה נוספים נפצעו באורח קשה, שניים באורח בינוני ושניים נוספים באורח קל. כל הפצועים פונו לבתי החולים בעיר.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ישראל שקולניק!
  מה קרה שמחקת את 2 התגובות שהיו???? מישהו שילם לך?? או שאתה משתייך בעצמך לכת ההזויים שחושבים שהם גדולי הדור!!! רפואה שלמה !!
  נ.ב: אין צורך לפרסם את התגובה!!!

  אני |
  הגב
 2. אם זה מה שיש לך לכתוב אחרי מה שקרה מקומך בבית חולים לחולי נפש ביחד עם כל החברים שלך שחושבים כמוך!!!!! נבואה ניתנה לשוטים!!! רק תספר לי איזה מלאך בדיוק אמר לך את דברי הנבואה???
  עוד אחד שחושב שמשמים מגלים לו בדיוק למה כל מקרה קורה!!!!

  אני |
  הגב