עובדות מוקד אמ"ן מתנדבות בארגון 'לתת'

בערב התרמה מיוחד שנעשה במוקד אמ"ן באלעד ובנקודות השירות של חברת פרטנר נתרמו קרוב ל- 150.000 ארוחות בשווי 12 מיליון שקל.

חודש הרחמים והסליחות הוא זמן בו כל אחד מנסה לתקן את מעשיו ולהוסיף עוד זכויות לקראת ראש השנה. גם על עובדות חברת מוקד אמ"ן באלעד, נחה רוח הנתינה, והשבוע שבו העובדות חזרה למקום עבודתן, בשעות הערב למשמרת נוספת, למשך 7 שעות רצופות, שכולה הוקדשה למטרה אחת ויחידה לתרום ולהתרים.

אם במשך השנה כולה, כל עובדת מגויסת לטובת מקום העבודה, כאשר הן נותנות שירות עבור חברת פרטנר, הפעם עובדות מוקד אמ"ן באלעד הגיעו יחד עם עובדות חברת פרטנר, בשעות הערב באופן מיוחד למקום עבודתם, תוך התגייסות נרחבת ונתנו מזמנם, קולם ואת כל מרצם, לטובת יום התרמה ייחודי לארגון 'לתת' .

לא היה ניתן לראות לפי התלהבות העובדות שכרגע הכול, נעשה מתרומה אישית שלהן, וכי הן לא מקבלות אגורה עבור 'העבודה' הזו, ההיענות מצד העובדות הייתה רבה וגם מעבר לקווים נענו בחפץ לב ואנשים תרמו עוד ועוד.

יצוין כי בערב ההתרמה המיוחד שנעשה במוקד אמ"ן וחברת פרטנר נתרמו בערב זה קרוב ל-150.000 ארוחות בשווי של 12 מיליון שקל שעבר כולו לטובת ארגון 'לתת'.

מנכ"ל ארגון 'לתת' ערן וינטרויב, אמר "כי מטרת הארגון הוא לפעול לצמצום העוני על ידי סיוע לאוכלוסיות במצוקה, תוך הנעת החברה האזרחית לערבות הדדית ונתינה" וינטרויב הוסיף ואמר "כי הוא מודה לעובדות חברת אמן ופרטנר שוויתרו על מנוחה לאחר יום עבודה ושבו בכדי לתרום ולהתרים".

צביקה רז סמנכ"ל חברת אמ"ן אמר "כי הוא גאה להיות סמנכ"ל בחברת אמ"ן, שערך הצדקה והנתינה הוא ערך עליון עבור ציבור העובדים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.