צפו: עובדי 'התאגיד' מתעמתים עם דוד ביטן (וידאו)

חבר הכנסת דוד ביטן יצא מביתו וניגש לדבר עם המפגינים שאמרו לו כי "הוא אויב הדמוקרטיה". ביטן השיב למפגינים כי "הם אינם מייצגים את הדמוקרטיה בישראל".{ מחוץ לבית }

בשל ההסכם  שיביא לפיטוריהם של עובדי  התאגיד, מחוץ לביתו של יו"ר הקואליציה, חבר הכנסת דוד ביטן,  הפגינו הערב עשרות עובדי התאגיד במחאה על ההסכם בין כחלון לנתניהו.


חבר הכנסת דוד ביטן יצא מביתו וניגש לדבר עם המפגינים שאמרו לו  כי "הוא אויב הדמוקרטיה". ביטן  השיב למפגינים  כי "הם אינם מייצגים את הדמוקרטיה בישראל".

לאחר מכן צייץ דוד ביטן בטוויטר כנגד אנשי התאגיד ששברו לו את העציץ, ״בני התרבות״ מהתאגיד ותוצאות ההפגנה מול הבית שלי. ניתצו רכוש, ממש שומרי הדמוקרטיה", כתב ביטן והציג את העציץ השבור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במקביל, מאות מעובדי התאגיד הפגינו מול קריית הממשלה בתל אביב. עובדי התאגיד חסמו  את צומת עזריאלי ותנועת כלי הרכב במקום הופסקה.

 "אני עובדת בתאגיד, עזבתי את כלכליסט בשביל להגיע לתאגיד, כי אני מאמינה בו", סיפרה אחת המפגינות במקום. "כרגע אנחנו ממשיכים כרגיל, אני אגיע מחר בבוקר לעבודה, ואני אנסה לעשות כמה שיותר. אני מקווה שנקום, ושהכול יהיה בסדר, שכחלון יחזור בו מהפשרה הזו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.