עובדי כלל ביטוח פתחו בשביתה

"עובדי כלל הם הנכס העיקרי של החברה"{כלכלה}

4000 עובדי ביטוח כלל החלו בשביתה החל מהבוקר .
יו"ר ועד עובדי כלל ביטוח רוני רז, יו"ר ועד עובדי כלל: "עובדי כלל לא מוכנים עוד לשבת בחיבוק ידיים. ניסינו והיינו נכונים לקיים משא ומתן ענייני על מנת לפתור את כל המחלוקות הקיימות, אך ללא הואיל. אני תקווה כי ההנהלה תתעשת בהקדם ותבין כי עובדי כלל הם הנכס העיקרי של החברה".

מנכ"ל החברה איזי כהן מסר לעובדיו באמצעות מכתב : "בשבועיים האחרונים החל ועד העובדים בשיבוש העבודה בחברה. הנהלת החברה המשיכה וממשיכה את המשא ומתןגם במהלך תקופה זו למרות פעולות השביתה. מתוך מטרה לקדם את השיח בין הצדדים ולהגיע להסכמות עם ועד העובדים".
"מזה למעלה משבועיים קימות הסכמות עקרוניות בין ההנלה לוועד העובדים בעניין העלאת שכר המינימום בחברה והעלאת שכרם של עובדי מוקד שירות הלקוחות, מעבר לשכר המינימום במשק, וזאת כחלק ממכלול ההסכמות שיגובשו במסגרת ההסכם הקיבוצי החדש".

מהנהלת החברה נמסר כי: "עובדים המוחרגים מההסכם הקיבוצי ועובדים הנוגעים לפעילויות חיוניות ודחופות הגיעו הבוקר לעבודה ונותנים שירות במתכונת חלקית, בכפוף למגבלות השביתה. אנו קוראים לוועד העובדים להפסיק עם הצעדים האגרסיביים ולחזור אל שולחן הדיונים לטובת החברה, עובדיה, סוכניה ולקוחותיה".

במהלך השביתה לא תתקיים קבלת קהל בסניפי כלל ביטוח ברחבי הארץ, לא יתקבלו שיחות במוקדי שירות הלקוחות, לא יינתן שירות למעסיקים, לא יישלחו אל הלקוחות דו"חות
. בנוסף לכך סוכנים לא יוכלו להנפיק פוליסות של כלל ביטוח, לא יתאפשרו פדיונות של כספי פנסיה וכן מבוטחים עם אובדן כושר עבודה לא יקבלו שכר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.