עובדי כלל בעתירה לביה"ד לעבודה נגד הנהלת החברה

"לא נפסיק לשבות עד אשר ההנהלה תשב עמנו להמשך המו"מ ותדון עמנו באופן כן וענייני בהסכם קיבוצי חדש".

עובדי כלל עתרו לבית הדין לעבודה כנגד העסקתם של עובדי הקבלן שנשכרו לעשות את עבודתם במקום עובדי ההסכם ששובתים .
העובדים כבר קיבלו הודעה שימי השביתה ינוכו להם משכרם כבר בחודש הקרוב .

במכתב שקיבלו העובדים הבוקר מיזי כהן, מנכ"ל הקבוצה,נכתב: "חשוב לי להבהיר לכם שמידע שאתם מקבלים אודות התנהלותם של חברי ההנהלה שניהלו את מו"מ, כמו גם המידע אודות מהלכים בהם נקטנו בשבוע האחרון, הינו מסולף מיסודו. בכל החלטה שקיבלתי בשבוע האחרון עמדה לנגד עיני טובת החברה…בחירתנו להציב שמירה על משרדי החברה באה במטרה להגן על העובדים אשר בחרו להגיע לעבודה וזאת מפני איומים וניסיונות הפרעה מצד חברי וועד..אני קורא שוב לוועד העובדים להפסיק את השביתה ולחזור לשולחן המו"מ עוד היום, ללא תנאים מוקדמים, ולכם העובדים לחזור לעבודה. אני מדגיש ומתחייב כי לא יאונה כל רע לעובד שיבחר להגיע לעבודה וזכויותיו לא תיפגענה".

מיו"ר ועד עובדי כלל, נמסרה התגובה הבאה : "כל עובדי כלל ביטוח שובתים במלוא העוצמה ונחושים במאבקם לשיפור תנאי ההעסקה בחברה. לא נפסיק לשבות עד אשר ההנהלה תשב עמנו להמשך המו"מ ותדון עמנו באופן כן וענייני בהסכם קיבוצי חדש".

כלל ביטוח : "הנהלת כלל ביטוח קוראת לועד העובדים לסיים את השביתה המיותרת שכפו על עובדי החברה, להמנע מהפצת עובדות מסולפות ולהפסיק לנהל את המשא ומתן באמצעות כלי התקשורת.

יודגש כי לא גוייסו עובדי קבלן שיחליפו את השובתים. עובדי החברה שהנם מוחרגים מההסכם הם אלה שפועלים במרץ על מנת לבצע פעילויות דחופות וחיוניות בכפוף למגבלות השביתה״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.