עובדת חרדית תובעת את שרה נתניהו: "גוש של כלום"

"ידיעות אחרונות" חושף הבוקר כי עובדת ניקיון חרדית, אם לשלושה, תובעת את אשת ראה"מ על התעמרות: העלבונות שהוטחו בה: "גוש של כלום", ועל הכללים הקפדניים "לא להיעדר בגלל מחלת ילד". רה"מ: "הכל שקר"

שוב בכותרות: 'ידיעות' אחרונות' חושף הבוקר כי עובדת חרדית תובעת את שרה נתניהו. העובדת בת 24, אם לשלושה עזבה את בית רה"מ לפני מס' שבועות תובעת את אשת רה"מ על סך 225.000 ש"ח.

בתביעה היא מגוללת כי הגברת שרה נתניהו התעללה בה, השפילה אותה, השתלחה בה, התעמרה בה ואף עמדה להכותה.

בתביעה – שהוגשה באמצעות משרד עוה"ד לנדאו ושות' אותו משרד שייצג את מני נפתלי טוענת התובעת כי אשת רה"מ שיכללה את שיטות ההתעמרות וההתנכלות.

בכתב התביעה נטען כי התובעת היא חרדית שאין בביתה טלוויזיה, רדיו או מחשב ולא הכירה את הפרשיות הקודמות של שרה נתניהו. הערכה היא כי. שרה העדיפה מנקות מהמגזר החרדי שלא יתבעו.

לאחר שצלחה את כל שרשרת המיונים היא הוזמנה לראיון עבודה בבלפור אצל הגברת שרה נתניהו. "הגברת נתניהו ביקשה מהתובעת להתחייב כי במהלך עבודתה תימנע מלצאת לימי חופשה, תימנע מלשהות בימי מחלה גם אם נפלה למשכב, וכן הדגישה כי אסור לה להיעדר בשל מחלת ילדיה. "במהלך הראיון הגברת נתניהו התעניינה לדעת אם התובעת בעלת רכב מאחר שאינה סובלת שמאחרים, וכלשונה: 'גם איחור של דקה זה סוף העולם מבחינתי'.

על פי כתב התביעה שהתפרסם ב'ידיעות אחרונות' הכתיבה הגברת נתניהו קוד לבוש הזוי."הגברת נתניהו הכתיבה לתובעת רשימת פריטים שעליה להביא עימה ביום הראשון: 6 חצאיות; 8-6 חולצות; 6 זוגות גרביים; 3 מטפחות שיער ללא קשירה; 3 זוגות נעליים (לא ספורט); חבילה של שקיות סטריליות. כמו כן, היא נדרשה לארוז כל פריט בנפרד בשתי שקיות סטריליות אטומות ולכבס בביתה".

על פי כתב התביעה שפורסם בידיעות נאסר עליה להשתמש בשירותים "השירותים בקומה השנייה מיועדים לשימוש משפחת נתניהו בלבד. התובעת נדרשה להטיל את מימיה ולעשות את צרכיה בשירותי המאבטחים מחוץ למעון – ושם בלבד".

על פי התביעה, העובדת החרדית נאלצה "לרחוץ את ידיה כמאה פעמים ביום במים חמים ולנגב אותן במגבת נפרדת 'המסומנת' ומוכרת כמגבת המיועדת לעובדות בלבד, כשלצידה מגבת המשמשת את משפחת נתניהו בלבד".

הפסקות
: מהתביעה עולה כי "כאשר התובעת לא יכלה עוד וביקשה לצאת להפסקה קצרה, גערה בה הגברת נתניהו כי בקשתה מוגזמת והוסיפה כי למעשה היא זו שסובלת למען מדינת ישראל. כלשונה: 'הייתי עכשיו בארגנטינה וסבלתי למען מדינת ישראל, באיזו חוצפה את מעיזה לבקש הפסקות'.

התובעת החרדית טוענת כי, "לגברת נתניהו חבר יאיר נתניהו, שהיה עורך לעובדות מסדרי ניקיון, עת היה מעביר את אחת מאצבעותיו במקום גבוה לאחר שטיפס אליו, מקום שאינו בהישג יד האדם הסביר, תוך שהוא מתסיס את אמו להעניש אותן ובלשונו: 'אמא, בואי תראי, הן לא ניקו פה'".

המתיחות על פי כתב התביעה החלה בסוף החודש האחרון, "לקראת סוף ספטמבר החלה התובעת להלין על שעות העבודה המרובות בניגוד לסיכום עימה. הגברת נתניהו התרעמה על כך שהתובעת העזה לדרוש את שסוכם עימה, ובין השתיים נוצר מתח רב שהגיע לשיאו ביום 1.10.2017. בבוקרו של אותו היום הגברת נתניהו הייתה מבולבלת, זועמת וכעוסה ודרשה מהעובדות לפרוק מזוודה עמוסה בנעליים. אחרי שסיימו הגברת נתניהו כעסה מאחר שלדעתה 'נעלם' זוג נעליים. היא גערה בנ"ק וכשסיימה לצווח עליה פנתה לש"ר באמירות שהדעת לא סובלת, בין היתר 'מי את בכלל'; 'את לא מבינה ולא קולטת' ו'אין כלום בתוך הראש שלך'.

בכתב התביעה מתואר עוד כי "לאחר שסיימה לגעור בש"ר ביקשה ממנה להישבע ביושב במרומים שפעלה בהתאם לכללים וכי לא המרתה את פיה. הגברת נתניהו לא הרפתה והחלה להשתולל ולאבד עשתונות, התקרבה אליה בצעקות שבר עד אשר הרימה יד כדי להכות אותה. ש"ר ההמומה פרצה בבכי ובאלו המילים פנתה לגברת נתניהו תוך שהיא פוסעת לאחור ומנסה לחמוק מנחת זרועה: 'מה את רוצה ממני, אני מפחדת ממך, תעזבי אותי, תניחי לי'.

"הגברת נתניהו לא הרפתה, התקרבה אליה עוד ועוד ונצמדה אליה עד אשר הרגישה את הבל פיה. כאשר השתיים היו צמודות במרחק אפס, הרימה הגברת נתניהו את שתי ידיה כדי להלום בתובעת. ש"ר ניצלה את ההזדמנות, התכופפה וחמקה מתחת לידיה המונפות של הגברת נתניהו. היא ירדה לקומה הראשונה כשהיא ממררת בבכי ופנתה לצאת מהבית. מאז לא שבה למעון".

על פי ידיעות, לאחר שהודיעה על עזיבתה, הגברת פאלוך יצרה קשר עם התובעת והחלה להתעניין אודותיה, 'מי הרב שלכם', 'לאיזה קהילה אתם שייכים', 'באיזה בית כנסת מתפלל בעלך' וכו'. התובעת הודיעה לפאלוך שהיא לא משיבה.

בתגובה לכתבה בידיעות, ראש הממשלה (שנמצא כרגע בניתוח) כתב בדף הפייסבוק שלו פוסט תגובה:

תגובת ראש הממשלה

די, נמאס. אותה שיטה, אותם שקרים, אותו עיתון ואותה עורכת דין. אף אחד לא קונה את התרגיל המשומש הזה. כולם מבינים שמצאו כאן שיטה – גם להכפיש את משפחת נתניהו וגם לסחוט כספים מהמדינה. מועסקים כמה ימים, מתפטרים ותובעים כמעט רבע מיליון שקלים. עסקה משתלמת!

הנה התגובה שנשלחה לידיעות אחרונות אותה הם בחרו כהרגלם לצנזר. שתפו כדי לחשוף את שיטת השקר של תעשיית הפייק ניוז:
==
זו איננה תביעה אמיתית. זהו ניסיון סחיטה של עובדת שהועסקה כמה ימים ומאחוריה עומדים כרגיל ידיעות אחרונות ונעמי לנדאו, עורכת הדין של מני נפתלי.

ידיעות אחרונות ממשיכים ברצח האופי השיטתי של משפחת נתניהו שנמשך כבר 20 שנים. כהרגלם יוצרים פייק-ניוז מתואם ומתוזמר ושולחים שאילתה ממש לפני שמורידים את העיתון לדפוס.

השיטה מוכרת – מפרסמים כתב תביעה רווי שקרים ועל ידי כך משיגים חסינות מתביעת דיבה.

שוב מדובר בתביעת סרק מופרכת, מועתקת וממוחזרת, הפעם עם עובדת שהועסקה בסך הכל כמה ימים, ועל זה היא מנסה לסחוט 225,000 ₪! שוב נעשה שימוש בשיטה הקלה והרגילה לקבל פרסום וכסף על ידי הכפשה של הגברת נתניהו ומשפחת נתניהו. אין סוף לרדיפה, אין סוף לשקרים ואין סוף לרצח האופי.

אין ספק שגורמים חזקים עומדים מאחורי התביעה הזאת. לא מפתיע שמי שמייצגת את התובעת היא אותה נעמי לנדאו, עורכת הדין החברה במועצה ציבורית של עמותה הנתמכת על ידי הקרן החדשה, שעשתה את רדיפת שרה נתניהו למקצוע.

ההכפשות שבכתב התביעה הן דמיוניות.

רק כדי להמחיש את האבסורד שבתביעה, די להסתכל בלוח השנה. מתוך התקופה הקצרצרה (כחודש) שבה הועסקה התובעת, שהו ראש הממשלה ורעייתו בדרום אמריקה במשך עשרה ימים. הימים הנותרים של אותה תקופה כללו שבתות, ראש השנה, ערב יום הכיפורים ויום הכיפורים, בהם ממילא התובעת לא הייתה במעון. כלומר, נותרו רק כמה ימים בודדים בהם הייתה התובעת יכולה התובעת לראות את הגברת נתניהו.

התקופה שבה שהתה התובעת במחיצת הגברת נתניהו קצרה יותר מכתב התביעה שלה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לשון הרע גמור!

    לכל הדעות אסור להאמין לאף מילה של העובדת לשעבר הזו שמשום מה מגדירה עצמה "חרדית" אך עושה משהו שהוא מנוגר בתכלית להלכה והוא הליכה לערכאות.

    אברהם |
    הגב