עובד מהבית: הג'וב החדש של יאיר נתניהו

בנו של רה"מ החל באחרונה לעבוד בארגון "שורת הדין" כאחראי על הניו מדיה

יאיר נתניהו, בנו של רה"מ החל באחרונה לעבוד בארגון "שורת הדין" כאחראי על הניו מדיה. "שורת הדין" מייצג נפגעי טרור יהודים וישראליים במסגרת פעילותו תבע הארגון מיליארדי דולרים פיצוי לנפגעי טרור.

נשיאת "שורת דין" עורך דין ניצנה דרשן-לייטנר אישרה את הפרטים ואמרה כי יאיר נתניהו בן ה-26 "מאוד אינטליגנטי, יש לו יכולת הבעה עצמית נהדרת", אמרה. היא הוסיפה כי "הוא מחבר את מה שקורה בישראל ובעולם עם פעילות הארגון בתחום המדיה החברתית ועושה עבודה טובה עד כה".

עורך דין ניצנה דרשן-לייטנר, אמרה כי בארגון הבינו כי "כל קמפיין משפטי צריך להיות מלווה במערכת ציבורית, הכוללת שימוש במדיה החברתית. העולם נמצא בנקודת מפנה ואנחנו רוצים להיות יעילים בבתי המשפט. לכן, זה חייב להיות מלווה בפעילות ברשתות החברתיות משום שזוהי דרך טובה להעביר את המסר שלנו לקובעי המדיניות, המחוקקים ואנשי הרחוב".

יאיר נתניהו בולט בפעילותו ברשתות החברתיות. עורר מספר סערות ברשת החברית לאחר שכינה את ארגון "מולד" – "אנטי ציוניים". בעבר נתניהו הקטן התייחס לנאציזים ואמר כי "צריך לשים את הדברים בפרספקטיבה, אני יהודי וישראלי – החלאות הניאו נאצים שונאים אותי ואת ארצי. הם שייכים לעבר, הגזע שלהם גוסס".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.