עובד שופרסל תקף באלימות תחקירנית של ערוץ 10 (וידאו)

עובד סניף שופרסל בת"א תקף פיזית ומילולית תחקירנית התוכנית "הכל כלול" שהגיעה חמושה במצלמה נסתרת ■ הוא עיקם את ידה וחטף את מכשיר הסלולר שלה ■ שופרסל: "העובד הושעה מיידית וזומן לשימוע לפני פיטורים"

[alooma ref="555b113a7bfe3b87083ad52209de6a1b.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תחקירנית של התוכנית "הכל כלול" בערוץ 10, בהגשתן של סיון כהן ונגה ניר נאמן, הותקפה הבוקר (ב') פיזית ומילולית ע"י עובד שופרסל בסניף בת"א, לאחר שהגיעה חמושה במצלמה נסתרת במסגרת תחקיר של התוכנית הכלכלית.

התחקירנית הגיעה לסניף כדי לשאול את העובדים אם הם מודעים לכך שמשרדי הבריאות והחקלאות האריכו באחרונה את תוקף חיי המדף של בשר הודו ועוף טרי מ-4 ימים אחרי השחיטה ל-7 ימים – וזאת לכאורה מבלי לעדכן את רשתות השיווק ואת הציבור, ומה שלדעת מומחים וטכנולוגים מסכן את בריאות הציבור.

התחקירנית ניגשה למחלקת העופות וכשניגשה לעובד ושאלה אותו על העניין, הוא אמר: "למה את שואלת אותי את זה?". העובד התקרב אליה, עיקם את ידה, חטף את המכשיר הסלולרי שלה והלך.

התחקירנית ההמומה החלה לבכות, ורק בהתערבותו של מנהל הסניף הוחזר לה הטלפון הסלולרי שלה. בסרטון שצולם במצלמה הנסתרת ניתן לראות את מנהל הסניף מתנצל בפני התחקירנית על "האימה ועוגמת הנפש" שעברה.

מרשת שופרסל נמסר בתגובה כי "מבדיקה ראשונית שביצענו מיד עם קבלת התלונה עולה כי מדובר באירוע חמור של התנהגות עובד בניגוד מוחלט להוראות ונהלי החברה. העובד הושעה מיידית וזומן לשימוע לפני פיטורים. אנו מצרים על האירוע ומגנים כל התנהגות תוקפנית או אלימה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.