"עודה, הגיהנום מחכה לך"(וידאו)

ראש השב"כ לשעבר ח"כ אבי דיכטר (הליכוד) השיב הערב (שני) לח"כ איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפת, שכינה את דיכטר בחודש שעבר "רוצח". {דיכטר מסתער}

ראש השב"כ לשעבר ח"כ אבי דיכטר (הליכוד) השיב הערב (שני) לח"כ איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפת, שכינה את דיכטר בחודש שעבר "רוצח".

בדבריו אמר: "איך לא רעדו לך השפתיים כשהאשמת אותי וחברי כנסת אחרים ברצח של רבי-מרצחים כמו יאסין ורנטיסי. הרי באזור מגוריך, חיפה והצפון, היו פיגועי טרור של החמאס והג'יהאד האיסלאמי, פיגועים שבהם נהרגו גם ערבים".

"מה בדיוק אמרה לשונך לאחר הפיגועים הנוראיים האלה? כלום! לי היתה זכות להיות באותה עת ראש השב"כ ולהורות על חיסולם של אלה ששלחו את המרצחים למסעדת 'מצה' ולמסעדת 'מקסים' – שתי מסעדות בבעלות ערבית שבהן נרצחו 37 יהודים וערבים, ונפצעו כ-200".

ח"כ דיכטר פנה שוב לעודה בשאלה, "מה עשית אז ומה אתה עושה היום כדי למנוע טרור? כלום! אללה בחאסב יא איימן, הוא מחכה לך למעלה. וכשתגיע לשערי הגיהנום, יקבלו את פניך שייח' יאסין ורנטיסי מהחמאס ושקאקי, וימהרו למנות אותך לראש ועד הבית שלהם, ללא הצבעה".

עודה הגיב בתום הנאום לדבריו של דיכטר: "הוא בעצמו לא הכחיש, הוא אמר שכן הוא ביצע וכן שלח אנשים – אני מתנגד לכל פעולה שהיא חלק מהכיבוש הארור הזה, שהוא פוגע ישירות בעם הפלסטיני אבל הוא גם פוגע בחברה הישראלית, לכן צריך לשחרר את שני בני העמים מהכיבוש הזה. זו העמדה שלי, אנחנו נבחרנו על המשנה הזו ואנחנו נמשיך להוביל את הדרך הזו שתטיב עם כל האזרחים במדינה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.