עו"ד איתמר בן גביר ליועמ"ש: ריח חריף של פגיעה בטוהר הבחירות

עו"ד איתמר בן גביר פרקליטו של המועמד מספר 4 במפלגת יחד ברוך מרזל פנה היום במכתב בהול ליועץ המשפטי לממשלה בעקבות הפרסום לפיו הוגש נגד מרזל כתב אישום.

במכתבו פותח עוה"ד בן גביר וכותב ליועמ"ש על העיתוי התמוה בהגשת כתב האישום. "ידוע לי שכעניין שבמדיניות הנכם מקבלים החלטות בנושאים כגון דא רק לאחר הבחירות כדי שלא תהיה אפילו מראית עין של התערבות פוליטית, אלא שבמקרה דנן, הוגש כתב האישום ואף הודלף על ידכם לאמצעי התקשורת ואנו רואים בכך משום התערבות בוטה, ואף ניסיון לפגוע בטוהר הבחירות".

עו"ד בן גביר מוסיף וכותב ליועמ"ש "מדוע לא המתינו ? האם מדובר בכתב אישום כה דחוף שאי אפשר היה לחכות עד אחרי הבחירות ? ואם התשובה לכך חיובית מדוע לא הוגש כתב אישום זה כבר מלפני שנה ? שנה וחצי…."

בן גביר חותם את מכתבו: "מי שהחליט על העיתוי עשה זאת בנסיבות תמוהות ביותר, וכאשר על הפרק בחירתו של מרשי, היה על אותו גורם להמתין עם פרסום ההחלטה עד לאחר הבחירות".

ברוך מרזל מסר בתגובה: " מוזר ששבוע לפני הבחירות המשטרה מגישה כתב אישום על אירוע שהתרחש לפני מספר שנים ושולפים מהמגירה תיק ישן של מתלונן עבריין שנזרק אפילו מבצלם, האינטרס ברור, הם מפחדים ומנסים לפגוע בריצה שלי בכל דרך. המשטרה והפרקליטות לא משלימים עם החלטת בית המשפט העליון לאפשר לי לרוץ. מדהים עוד יותר שבמשך שנים הם מגלים אוזלת יד בכל הקשור לזועבי אך איתי ידם קלה על ההדק. על אפם וחמתם בשבוע הבא יהיה בעזרת השם חבר כנסת ואלחם בפוליטיזציה שיש בפרקליטות ובמשטרה".

עו"ד איתמר בן גביר מסר בתגובה כי: "הגשת כתב האישום והדלפתו על ידי המשטרה לאמצעי התקשורת, הינה התערבות בוטה בבחירות, ואף ניסיון לפגוע בטוהר הבחירות, אנחנו דורשים מהיועץ המשפטי לממשלה תגובה ברורה וקוראים לפתוח בחקירה כנגד ההגשה התמוהה של כתב האישום".

וזאת תגובת יחד:

unnamed

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.