עו"ד בישיץ הובא למנוחות: "נזכור אותך תמיד"

מכרים, בני משפחה, וידידים ליוו הערב (שלישי) למנוחות את עורך הדין אלקנה בישיץ, שנהרג הבוקר בתאונת דרכים קטלנית. עין לא נותרה יבשה. תיעוד דומע.

מכרים, בני משפחה, וידידים ליוו הערב(שלישי) למנוחות את עורך הדין אלקנה בישיץ, שנהרג הבוקר בתאונת דרכים קטלנית במהלך נסיעה על קטנוע בכביש 443.

בישיץ (46) נטמן בבית העלמין סגולה, לקול אמירת הקדיש, והבכיות קורעות הלב של בני המשפחה, שנפרדו ממנו בדרכו האחרונה. עין לא  נותרה יבשה.

ענת, אחת מבנות משפחתו ספדה לו בבית ההלווית בקול בוכים: "תמיד יזכרו אותך ואת פועלך למען עם ישראל, תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים".


עו"ד איציק וינד, חבר של בישיץ, ששוחח עמו כשעה לפני שעלה על האופנוע בדרכו לירושלים שיחזר בשיחה לוינט את הפרטים. "הוא אמר לי שהוא בדיוק יצא מחדר כושר ומרגיש טוב שהעלה את מסת השריר והוא ידבר איתי אחרי שיחזור מדיון שיש לו בבית משפט בירושלים", תיאר.

וינד הוסיף עוד הוא  כי "תמיד היתה לו שמחת חיים והוא היה מכניס לך אנרגיה. הוא היה אלוף ולא ראה בעיניים כשהיה צריך להילחם על לקוח, הוא נתן את כל הנשמה. רק בבוקר הוא שוחח עם אישה גרושה ואמר לה שיטפל בה בלי בכלל לדבר על כסף כי הצדק שלו היה עד הסוף. הוא ייזכר לנצח כעורך דין שידע להאיר פנים ללקוח וכקולגה מדהים שידע גם להתווכח בדיון".

צילומים: דוד זר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.