עו"ד גירושין – כדי שלא תעברו את זה לבד

ככל שהשנים עוברות ישנו גידול באחוז המתגרשים ברחבי העולם ובכלל זה, גם בארץ. עו"ד גירושין הוא הכתובת שלכם אם גם אתם לקראת הליך גירושין.

תפקידו של עו"ד גירושין

עורך דין, המטפל בהליכי גירושין, הוא ראשית עורך דין לענייני משפחה ועוסק בכל תחומי המשפט הקשורים למשפחה כגון: הסכמי ממון, עיזבונות, צוואות וכדומה. במקרים של הליכי גירושין עורכי הדין עוזרים בפן המשפטי למתגרשים מרבית עורכי הדין, העוסקים בענייני גירושין, מבצעים גם הליכי גישור.

מהו תהליך גישור?

הגישור הוא הזדמנות של שני צדדים לבטא את עצמם בעצמם, ולא באמצעות עורכי דין, האחד בפני השני ובפני הגורם המגשר, ולא בפני בית המשפט. הליכי גישור הינם הדרך לפתור סכסוכים מכל הסוגים, ביניהם גם תהליכי גירושין, ללא התערבות של בית המשפט, אלא בין שני הצדדים בלבד. תהליך זה אפשרי אך ורק במידה ושני הצדדים מעוניינים בו ומוכנים לעשות ויתורים ולבוא לקראת הצד השני במטרה לקבל את מה שבאמת חשוב להם.

אל מול בית המשפט

במידה ובחרתם שלא לפנות לתהליך גישור, אלא לפנות לעזרת בית המשפט, עליכם לפנות לעזרתו של עו"ד גירושין על מנת שיוכל לתרום לכם מהידע המשפטי שלו. הבנת הדרך, בה עובדים בתי המשפט יכולה להיות ההבדל בין הסכם גירושין, בו אתם עומדים על האינטרסים שלכם לבין כזה, שבו אתם חשים אבודים ברגע האמת.

זכויות וחובות

לכל אדם בעולם יש זכויות וחובות בהתאם למדינה, בה האו נמצא. גם בישראל יש מערכת חוקים מאוד ברורה, בין היתר, גם בנושא של גירושין. עו"ד גירושין מקצועי ומנוסה יכיר היטב את מערכת החוקים הזו ויידע להדריך אתכם באשר לזכויות והחובות שלכם בתוך תהליך סבוך זה. לדוגמה, במידה ויש נכסים משותפים, עורך הדין יידע כיצד ניתן לבצע חלוקה הוגנת. כך גם לגבי ילדים, שהינם הנקודה הרגישה בכל מקרה של פירוק נישואין.

לסיכום, תהליך גירושין איננו חייב להיות ארוך ומייגע. ברגע שיש אנשי מקצוע טובים בתחומם, הדברים יכולים להיגמר באופן מהיר וטוב יותר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.