עוד חוזר הניגון • "לא הייתה ולא תהיה ממשלה טובה מזו לימין"

בפתח ישיבת הסיעה השבועית אמר ראש הממשלה כי "לא הייתה ולא תהיה ממשלה טובה יותר להתיישבות מהממשלה שלנו. אנחנו בונים בכל חלקי הארץ, אנחנו עושים את זה בנחישות"

בפתח ישיבת הסיעה השבועית פתח נתניהו בדברים בפני חברי הכנסת והשרים של הליכוד ואמר "אני מגיע עכשיו מביקור מאוד מרגש בצפת, שם אנחנו חנכנו מאיץ שעוזר לרפא חולי סרטן, המאיץ המתקדם ביותר בעולם שמשרת עכשיו את תושבי הצפון ואת כל אזרחי ישראל. זו בשורה לפיתוח הגליל והנגב בדיוק כפי שהבטחנו – צמצום פערים ולמעשה ביטול פערים. ואני מציע לכם בהזדמנות תלכו לשם, לא חלילה כדי לטפל טיפול אלא כדי להתרשם בעצמכם מהפעולה המשותפת של כולנו".

"אני מבקש לומר שלושה דברים נוספים. האחד, לא הייתה ולא תהיה ממשלה טובה יותר להתיישבות מהממשלה שלנו. אנחנו בונים בכל חלקי הארץ, אנחנו עושים את זה בנחישות, בשיטתיות ובתבונה. אני מבקש גם להזכיר מה קרה בפעם האחרונה שערערו על ממשלת ימין מהימין. אין טעות גדולה יותר מהצעד הזה ואני בטוח שלא נחזור עליה".

"דבר נוסף אני מבקש להבהיר. בנושא של יחידות הדיור, המספר שפורסם לא הוצג בקבינט ואין לו שום קשר למציאות. זו פרשנות מרחיבה מאוד של החלטה שלא התקבלה. לא קיבלנו את הפרשנות הזאת וזה לא נאמר. זה חשוב להגיד. והדבר הנוסף, אני מבקש מכם – תפסיקו להתקיף את קציני צה״ל. קציני צה״ל מבצעים מדיניות, הם לא קובעים מדיניות. זאת הבקשה שלי, ואם יש טענות תפנו אלינו – תפנו לממשלה, לשר הביטחון, לראש הממשלה – אל תתקפו את קציני צה״ל".

ודבר אחרון – "אנחנו עוקבים כל הזמן, צה״ל וכוחות הביטחון שלנו, אחר הפעילות של איראן במרחב. הפעילות הזאת כוללת גם ניסיונות שלהם להתבסס בסוריה וכמובן להעביר נשק מתקדם לחיזבאללה וגם פעולות אחרות. אנחנו עוקבים אחר המעשים שלהם ואנחנו עוקבים גם אחר המילים שלהם. יש לי מסר אחד לאיראן: אל תאיימו על ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.